• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Έρευνα τοπικής αγοράς φαρμάκων - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 Σύνταξη λίστας με τοπικούς διαδικτυακούς πωλητές και επισκεψιμότητα στους ιστοτόπους τους

2.2 Δημοφιλείς αγορές στη χώρα σας και ανάλυση των ιστότοπων/της επισκεψιμότητάς τους:

4.Συνολικός κατάλογος θεματικών και σχεδόν θεματικών ιστότοπων/ομάδων Telegram ή καναλιών/κοινοτήτων στο Discord ή οποιουδήποτε άλλου κοινωνικού δικτύου που καλύπτουν ειδήσεις σχετικές με τη χρήση ναρκωτικών και τις επιχειρήσεις ναρκωτικών στη χώρα σας
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Γεια σας, θα μπορούσατε να συμβουλέψετε πώς να το κάνετε αυτό
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Πώς να τι ? Τι εννοείτε;
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Πώς να αγοράσετε
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Δεν καταλαβαίνω γιατί θέτετε αυτή την ερώτηση εδώ, καθώς πρόκειται για μια ερώτηση που δεν εμπίπτει καθόλου στο πεδίο εφαρμογής της παρούσας θέσης. Αλλά σας απάντησα με ιδιωτικό μήνυμα.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Αν θέλετε να γίνετε αναλυτής για την bbg, πρέπει να ξέρετε κάτι γι' αυτήν, όχι απλώς να εγγραφείτε και μετά να σας το κάνουμε εμείς ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ty orko. Και δεν μπορώ να ρωτήσω;
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Όταν κάνετε αίτηση για μια δουλειά, ρωτάτε και άλλους ανθρώπους πώς πρέπει να την κάνετε ;

Ξέρετε κάτι άλλο εκτός από προσβολές ;

Υ.Γ. Και η σοβαρότητά σας θα μπορούσε επίσης να συζητηθεί.... Πρώτα μου γράφεις ότι θέλεις κάτι και μετά το παίζεις νεκρός bug....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Προφανώς δεν το καταλαβαίνετε, οπότε θα προσπαθήσω να σας το εξηγήσω. Αυτή δεν είναι μια δουλειά για να κάνετε κάτι για αυτή την κοινότητα. Κανείς στον κόσμο δεν γνωρίζει τα πάντα, οπότε είναι φυσιολογικό και φυσικό να ζητάτε αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει. Εγώ δεν μπόρεσα να επεξεργαστώ αρκετά 3 ερωτήσεις γιατί δεν ξέρω για όλα τα σλοβακικά sites κλπ, και έκανα μόνο 3 ερωτήσεις, οπότε δεν ήθελα να τα κάνει όλα κάποιος για μένα. το θέμα ήταν ότι όποιος θέλει να βοηθήσει, ας βοηθήσει, όποιος δεν θέλει να βοηθήσει, ας μην βοηθήσει. Σε άλλες "εθνικές" ομάδες μπορείτε να συναντήσετε εντελώς παρόμοιες ερωτήσεις κατασκευασμένες ακριβώς με αυτή την "Έρευνα". Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία για τη σοβαρότητά μου. Τέλος πάντων, δεν θέλω βέβαια να διαφωνήσω εδώ γιατί είναι ντροπιαστικό και μη σοβαρό και σας ζητώ συγγνώμη για την υπερβολική μου αντίδραση, το παραδέχομαι. Αλλά αν έχετε κάποιο πρόβλημα ή θέλετε ακόμα να μου πείτε κάτι, παρακαλώ γράψτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 
Top