Πώς να φτιάξετε πάστα ταχύτητας από A-Oil (αναζητώντας πραγματικό τρόπο)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας φίλοι,

έψαχνα για ένα πραγματικό πώς να σχετικά με αυτό το θέμα.

Βρήκα ένα νήμα αλλά το νήμα δεν ήταν το πραγματικό. Αν κάποιος θα είχε την καλοσύνη να γράψει ένα καλό step by, θα ήταν υπέροχο!

Θέλω να φτιάξω 5 κιλά πάστα για να σχηματίσω 1 λίτρο λάδι. Το PH είναι 12,2. Έχω θειικό οξύ 96 τοις εκατό και ισοπροπανόλη 99 τοις εκατό. Έχω επίσης 2 κιλά καφεΐνης και κρεατίνης. Πλς μην προσπαθήσετε να με πείσετε να κόψω το υλικό μου... Ο τύπος δεν θέλει να πληρώσει πάνω από 600€ το κιλό οπότε πως στο διάολο θα το κάνω αυτό χωρίς να το κόψω. Χρειάζομαι λεφτά, αυτός χρειάζεται σκατά ταχύτητα, αυτή είναι η συμφωνία.

Αν κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει θα ήμουν εξαιρετικά ευγνώμων!

Ευχαριστώ.
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Από 1 λίτρο λαδιού κορυφαίας ποιότητας θα πάρετε το πολύ 2,6-2,8 κιλά πάστας και θα χρειαστείτε μεθανόλη καλύτερη από IPA για αυτό.
Σχετικά με το PH δεν με νοιάζει τι πιστεύει ο κόσμος και τους αστικούς μύθους που πιστεύει αλλά το PH12 σημαίνει ότι έχει ακόμα λίγο νερό(μπορείτε να το ελέγξετε στην κατάψυξη), το πιο καθαρό και ποιοτικό λάδι έχει PH γύρω στο 10 και αυξάνεται όταν αναμιγνύεται με τον διαλύτη.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Φαίνεται ότι είστε επαγγελματίας. Μπορώ να σας ρωτήσω για ένα βήμα προς βήμα θα βοηθήσει εμένα και άλλους πολύ αδερφέ
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Το IPA λειτουργεί, αλλά δεν είναι το βέλτιστο για την υψηλότερη απόδοση. Για 1 κιλό πετρελαίου χρειάζεστε 5 κιλά καθαρής μεθανόλης. Ανακατέψτε καλά και προσθέστε το οξύ σταγόνα-σταγόνα με μια πιπέτα οξέος με ασταμάτητη ανάδευση ώστε να μην χαλάσετε καμία αμφεταμίνη. Χρησιμοποιήστε ένα βαθμονομημένο ψηφιακό μετρητή pH (το Milwaukee είναι το καλύτερο) και φτάστε το Ph 6 για την πάστα. Αφού επιτευχθεί το Ph 6 χρησιμοποιήστε τα μεγάλα φύλλα διηθητικού χαρτιού για στέγνωμα (πολλά από αυτά). Για το κομμάτι της ανάμειξης/κοπής κονιοποιήστε την αμφεταμίνη σε όσο το δυνατόν πιο λεπτή σκόνη την καφεΐνη επίσης. Χρησιμοποιήστε ένα μηχάνημα ανάμειξης σκόνης (δεν μπορώ να σας βοηθήσω ποιο να χρησιμοποιήσετε γιατί δεν κάνω αυτό το κομμάτι της δουλειάς αλλά θα το καταλάβετε δεν είναι δύσκολο) . Μετά την κονιοποίηση και την ανάμιξη χρησιμοποιούμε συνήθως μια χειροκίνητη υδραυλική πρέσα REDATS + χειροποίητες ατσάλινες φόρμες για την συμπίεση της σκόνης σε μορφή τούβλου. Μετά την συμπίεση απλά κενό αέρος ή βάλτε σε πλαστική σακούλα και να πωλούν.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Σας ευχαριστούμε αδελφέ! Οπότε για να καταλάβω εγώ αν θέλω να πουλήσω υγρή πάστα θα αφήσω το κομμάτι με το φύλλο φίλτρου έξω ? Και γιατί οι άνθρωποι το βάζουν στο ψυγείο; Ποια είναι η απόδοση αυτής της μεθόδου;
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Πρέπει να το στεγνώσετε και να το φιλτράρετε, διότι μετά τη διακοπή της ανάδευσης η αμφεταμίνη πέφτει στον πυθμένα. Ο όρος ''πάστα ταχύτητας'' αναφέρεται συνήθως σε ένα μη πλήρως αποξηραμένο ή καθαρό προϊόν (δηλαδή ένα υγρό προϊόν, ένα κομμένο/αναμεμειγμένο προϊόν κ.λπ.) Το ψυγείο είναι για το Α-έλαιο μερικοί άνθρωποι βάζουν το λάδι στην κατάψυξη για να καταψύξουν το νερό εκτός από το λάδι που είναι περίεργο ποτέ δεν το έκανα εγώ απλά το στεγνώνω με ξηραντικό μέσο. Η απόδοση εξαρτάται σχεδόν εξ ολοκλήρου από την ποιότητα/καθαρότητα του Α-έλαιου.
 
Top