Charges dropped Amarvelbio: Ακύρωση παραγγελίας

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Παραγγέλνω από την amaervelbio
Speck με +86 186 2709 5160 Jenny tan
Η υπεύθυνη της +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Σταματούν να μου απαντούν μετά την πληρωμή
Η Τζένη είπε ότι θα χρειαστούν 3-4 ημέρες.
Την 2η μέρα άρχισε να συμπεριφέρεται ανεύθυνα και να μην απαντάει.
Έχω screen shot της συνομιλίας μπορώ να το στείλω στο mengment του bbgate .
Ο μόνος λόγος που παρήγγειλα από αυτούς είναι επειδή βλέπω ότι δημοσιεύονται στο bbgate
Μακάρι να χρησιμοποιούσα το σύστημα μεσεγγύησης
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας, γιατί δεν χρησιμοποιήσατε την BB Escrow; Μπορείτε να μου στείλετε στιγμιότυπα οθόνης στο DM, παρακαλώ; Ποια διαφήμιση χρησιμοποιήσατε για αυτή την παραγγελία; Θέλω να πω, είστε σίγουροι ότι αυτά είναι τηλέφωνα διαχειριστή amaervelbio, όχι από λογαριασμό αλιείας;
Επειδή, όπως ξέρω, δεν έχουν τον διαχειριστή Jenny tan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Δεν υπάρχουν τέτοιοι τηλεφωνικοί αριθμοί.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Όπως αντιλαμβάνομαι τη χρονολογία των ενεργειών, γράψατε στις Επαφές: +86 13297909263 από τη διαφήμιση και σας έδωσε μια άλλη επαφή; Πρέπει να το μάθω με σαφήνεια. Πείτε εδώ όλη την ιστορία με σαφήνεια, παρακαλώ.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Μίλησα με την Τζένη, είμαι στην 3η παραγγελία μου μαζί τους κανένα πρόβλημα. αυτός ο τύπος μάλλον είναι απλά ανυπόμονος γιατί χρειάζονται μέχρι και μια εβδομάδα για να στείλουν απλά, αλλά για μένα πάντα παρέδιδαν.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
είχα 2 παραγγελίες από την AmarvelBio και την wuhan win group χωρίς κανένα πρόβλημα , 50 κιλά συνολικά
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Πώς φαίνεται η μορφή 2b4m σας;
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
ειλικρινά μπορεί να είναι απασχολημένοι, περίμενα για τον αριθμό μου περίπου 8 ημέρες επειδή ήταν απασχολημένοι μετά το φεστιβάλ της άνοιξης
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Τι έπρεπε να σας απαντήσει αυτός ο φτωχός πράκτορας; Πιθανότατα την σπατάλατε με ερωτήσεις σχετικά με το αν η παραγγελία είχε ήδη αποσταλεί ή πότε θα αποστελλόταν.
Δεν είναι περίεργο που σταμάτησαν να σας απαντούν, μπορώ μόνο να φανταστώ πόσο ενοχλητικό πρέπει να είναι να διαγράφουν κάποιον σαν εσάς.
Αν στέλνεις σε κάποιον χρήματα χωρίς escrow τότε σταμάτα να φρικάρεις, συμβιβάσου με την πιθανή απώλεια σου ή μάθε υπομονή.
Εταιρείες όπως αυτή είναι απλά μια ναυτιλιακή εταιρεία, Δεν έχουν τα αγαθά φυσικά.
Σημειώστε ότι πριν από ένα μήνα υπήρξε αργία στην Κίνα και όλα δεν λειτούργησαν για πάνω από μια εβδομάδα!
Έχω κάνει μερικές παραγγελίες με την AmarvelBio και οι αποστολές έφταναν πάντα.
Αν ο συντονιστής χρειάζεται αποδείξεις μπορώ να τις προσκομίσω.
Μην είστε συκοφάντες, η υπομονή είναι το κλειδί.
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς.
Θυμηθείτε να πείτε συγγνώμη αν φτάσει το πακέτο σας.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, καταλαβαίνω πολύ καλά την κατάστασή σας.

Όταν αγοράζετε προϊόντα, είναι καλύτερο να προσθέτετε εγκαίρως γρήγορα στοιχεία επικοινωνίας.
Οι άμεσες τηλεφωνικές κλήσεις είναι πιο αποτελεσματικές από την επικοινωνία μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Ένας εξειδικευμένος πωλητής δεν θα παραλείψει να απαντήσει στο τηλέφωνο του πελάτη.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Διάβασα όλα τα σχόλια . Κάποιοι από εσάς έχουν δίκιο κάποιοι από εσάς έχουν άδικο.
Η ιστορία με λίγα λόγια . Επικοινώνησα με την Τζένη , πριν την συμφωνία απαντούσε στο μασάζ μου σε ένα δευτερόλεπτο ,αφού πλήρωσα σταμάτησε να μου απαντάει .δεν πειράζει συνεχίστε την ιστορία . Κάναμε μια συμφωνία
Είπε ότι 3-4 ημέρες θα λάβω τον αριθμό της διαδρομής.
Μετά από περισσότερες από 4 ημέρες που της έστειλα μασάζ με αγνοούσε .
Έστειλα επίσης μασάζ στον διευθυντή της και αυτός επίσης δεν ήταν διαθέσιμος
Έτσι ήμουν υπό την πίεση ότι με εξαπάτησε . Αφού έκανα αυτό το post , και μετά bbgate mangment με βοηθήσει . Επικοινώνησαν μαζί μου και μου είπαν ότι το προϊόν που ήθελα είχε εξαντληθεί και μπορώ να πάρω επιστροφή χρημάτων. Τώρα περιμένω την επιστροφή χρημάτων και θα σας ενημερώσω όλους .
Λίγες τελείες
* Ακόμα κι αν δεν έχω υπομονή μπορεί να απαντήσει στο μασάζ μου
2* αν δεν έχετε το προϊόν πώς παίρνετε τα χρήματα και πώς δεν ενημερώνετε γι 'αυτό
3* αν ξέρετε ότι θα καθυστερήσετε ή δεν μπορείτε να προμηθεύσετε τον τρόπο που δεν ενημερώνετε τον πελάτη.

tnx όλοι σας
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
τι προϊόν παραγγείλατε;
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ήσουν σκληρός μαζί της, Σου φέρθηκε όπως σου άξιζε.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Είμαι η jenny tan, σχετικά με αυτό που είπε, θέλω να εξηγήσω για τον εαυτό μου, έτσι ώστε η εταιρεία μας να μην απαξιωθεί,ακολουθεί το αρχείο συνομιλίας WhatsApp μεταξύ εμού και της Methylamine

Γενικά, χρειάζονται 3-4 ημέρες από το εργοστάσιο στον πράκτορα αποστολής μας μετά την πληρωμή, αλλά η Methylamine άρχισε να με πιέζει για τον αριθμό παρακολούθησης μόλις τη δεύτερη ημέρα, και στη συνέχεια, η 3η και η 4η Φεβρουαρίου είναι Σαββατοκύριακα, αλλά ποτέ δεν σταμάτησε να πιέζει ακόμη και κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου. Έχω πάντα απαντήσει πριν, αλλά αφού απάντησα, τα μηνύματά του θα ήταν σαν καταιγίδα, οπότε δεν απάντησα για μια ή δύο ημέρες.

Καθώς έχω πολύ περισσότερους εξαιρετικούς πελάτες που περιμένουν την υπηρεσία μου κάθε μέρα, έχω ήδη υποβάλει αίτηση επιστροφής χρημάτων για τη μεθυλαμίνη. Απλά δεν υπάρχει χρόνος για να εξηγήσω εξηγήσω εξηγήσω και εξηγήσω. Τα αγενή μηνύματά του με κάνουν να αισθάνομαι πραγματικά καταθλιπτικός και αγχωμένος. Έτσι, ciao ciao φίλε.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Να θυμάστε ότι υπάρχει και ένας άνθρωπος στην άλλη πλευρά (πολύ συχνά στην κανονική εργασία)
Οι Κινέζοι πωλητές έχουν συχνά πελάτες από όλο τον κόσμο, και 'είναι πολύ απασχολημένοι. Τίποτα δεν θα αλλάξει από τη βιασύνη και το spamming σας, το πακέτο δεν θα φτάσει σε εσάς πιο γρήγορα!
Δείξτε περισσότερη συμπόνια για τους άλλους, έχετε περισσότερη υπομονή, Μην αντιμετωπίζετε όλους ως απατεώνες εκ των προτέρων.
Ίσως κάποια μέρα η Sierra να γράψει έναν οδηγό, πώς λειτουργούν όλα αυτά τα εργοστάσια στην Κίνα και όλη η επιχείρηση των προδρόμων.
Η Sierra το γνωρίζει αυτό πολύ καλά.
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Όπως υπέθεσα στην προηγούμενη ανάρτησή μου, η μεθυλαμίνη συμπεριφέρθηκε σαν παιδί.
Θα πρέπει να αποβληθεί από την κοινότητα για συκοφαντική δυσφήμιση (συνημμένη εικόνα).

G.Patton

λαμβάνοντας υπόψη τα στοιχεία που παρουσιάστηκαν, θα πρέπει να αλλάξετε το όνομα του θέματος ώστε να μην παραπλανάται ο κόσμος.
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Πρόκειται για μια πολύ ενδιαφέρουσα κατάσταση. Εδώ δεν υπάρχει σωστό ή λάθος. Γινόμαστε μάρτυρες μιας εικόνας όπου η έλλειψη προμηθευτών επηρεάζει την ποιότητα των υπηρεσιών. Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, ακόμη και αν είναι ανυπόμονος. Είναι προτιμότερο να έχετε 10 θετικές κριτικές και καμία αρνητική, παρά 20 θετικές και 1 αρνητική.

Παρ' όλα αυτά, βεβαιωθήκαμε ότι η Amarvelbio δεν είναι απατεώνας. Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι πρέπει να χρησιμοποιείτε escrows όταν κάνετε συμφωνίες.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Όπως είπε ο hizenberg
Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος
Jenny refund me .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ο κ. Χάιζενμπεργκ ως ιδιοκτήτης θα πρέπει να παραμείνει ουδέτερος και να αντιμετωπίζει όλους ισότιμα (αυτό που έκανε - σεβασμός).
Ωστόσο όλοι βλέπουν τι είδους "δράμα" είναι αυτό.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top