Kam mám umístit svou laboratoř?" / Chladná místa + několik bonusových otázek

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Přestěhoval jsem se do jiné země k manželce a nemám už přístup do svého starého sklepa, kde jsem plánoval začít se zabývat chemií. I když mám spoustu skleněného nádobí, nemám kde vařit. (Manželka to ví, jen to nechce mít v domě) Kde myslíte, že by bylo levné/bezpečné místo na vytvoření laboratoře? Některé nápady jsou použití přepravního kontejneru, pronájem Airbnb a jejich využití k vaření, karavan (lol).

Jelikož se chystám použít i stan, abych omezil pachy na minimum (máslový zápach z gaba na ghb), něco jako skleník, jediným požadavkem je větrací šachta/otevřený vzduch. Elektřina/plyn/voda může být přenosná.
Zajímalo by mě, jaké plasty jsou nejlepší při stavbě tohoto stanu? PVC, PP, PE nebo nylon. Existují ještě nějaké další?

A nakonec, existuje nějaký seznam/návod na improvizované laboratorní vybavení, pro nekritické věci, jako je přeměna mé kapací nálevky na nálevku s vyrovnáváním tlaku přidáním několika kusů hadiček? To je další důvod, proč potřebuji vědět, jaké materiály jsou chemicky bezpečné, proto ta otázka na plast. Můj starý sklenář byl zatčen za krádež, takže potřebuji nějaké díly macgyverovat.

Děkuji za pomoc!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Aby byly tipy co nejužitečnější, je nutné objasnit několik otázek. Jaké látky plánujete syntetizovat a v jakém množství? Počet pachů, technické podmínky i doporučení pro laboratorní vybavení budou záviset na metodě syntézy. Bydlíte s manželkou v soukromém domě? Máte na pozemku domu volný prostor? Nebo jsou to nějaké jiné podmínky?
 

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
GABA --> GBL --> GHB (Sandmeyer) v dávkách přibližně 1 kg ghb na vařič a přibližně 1 vařič týdně. Dům je soukromý, ale dům a pozemek, na kterém se nachází, vůbec nejsou možnosti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Místo, kde budete vařit, závisí na vaší poloze. Nejlépe to bude malý venkovský dům se skrytým sklepem, který budete používat jako laboratoř. RV je docela podezřelý, jistě si umíte představit proč =.)
Myslím, že je jedno, jaký druh plastu použijete, pokud ho nebudete zahřívat.
Ohledně kapací nálevky - na hrdlo trojhrdlé baňky s kulatým dnem můžeš připevnit jednoduchý Claisenův adaptér, který bude v reakčním rbf rovnat atmosféru. Jedno hrdlo Claisenova adaptéru se připojí ke kapací nálevce, druhé hrdlo se připojí k atmosféře přes trubičku CaCl2. Kromě toho musíte otevřít kapací nálevku, aby se vyrovnal tlak.
 
Last edited by a moderator:

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Mám pro tebe skvělý nápad, příteli, co kdybys přijel do Indonésie? a ať už jsou tvé potřeby, jako je dům a laboratoř, jakékoliv, pokusím se je splnit. Ale opravdu, opravdu doufám, že vyrobíš syntetický kanabinoid a prodáš mi ho, koupím si ho, místo abych o něco žádal.
Dodržte můj slib, jsem jen obchodník, který potřebuje syntetický kanabinoid.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Omlouvám se, pokud jsou má slova troufalá, možná jsem příliš vzrušený.
Zdravím z Indonésie👋
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Koupě rekreační nemovitosti s elektřinou. na cizí jméno nebo prostřednictvím offshore společnosti, kterou nelze dohledat.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Domnívám se, že kanabinoidy můžete získat velmi snadno prostřednictvím indických chemických společností. nejsem si jistý, i když zkuste indiamart a kontaktujte několik společností (nechovejte se podezřívavě.).
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Už jste to někdy dělali. Není to tak snadné, jak si většina myslí. Prosím, naučte mě to.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
To jsem udělal já. doporučuji vám, abyste si sehnali právníka, který je ochoten to udělat za vás. můžete to zkusit sami online, ale pokud si chcete být jistí vším, potřebujete dobrého právníka, který za vás vše zařídí (vybere správnou zemi bez požadavků na daňové hlášení, nařízení, otázek) a udělá papírování. také mu řekněte, aby zřídil správce, který bude generálním ředitelem pro větší bezpečnost.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Za kuriózní považuji skutečnost, že dům by měl být nepostižitelný pro svou skutečnou identitu. Kdyby třeba došlo k zátahu a i když bude kuchař pryč, budou hledat ADN všude na jeho brýlích a všude na jeho laboratoři, takže celou cestu si poděláte.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Je to na názvu společnosti. není na tom nic neobvyklého. a ofc pokud LE ví, co děláte, jste stejně v prdeli. je to prevence, ne neprůstřelná taktika.
 
Top