17. září 2023: V řecké Soluni byl přistižen tým Flight-RCS! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ahoj komunito,

tohle se mi teď dostalo do blízkosti: Tým @flightrcs byl sejmut hlavními silami LE při několika nájezdech, ke kterým došlo minulý týden.
Je to pro nás všechny velmi smutná zpráva, ale bohužel také příležitost poučit se z chyb a vyrůst z nich.
V myšlenkách jsem se všemi zatčenými jedinci a dokážu si jen představit, jaké to teď musí být být v jejich kůži :(

. Zúčastněné složky byly především: DEA, Europol, litevská policie, řecká policie.

Fórum https://the-frcs.is/ zůstává v tuto chvíli uzavřené.

Pro více informací si prosím přečtěte tyto články:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Poté, co dlouhou dobu budovali svůj odkaz, vedlo k jejich pádu 8 balíčků, které byly před dvěma měsíci zabaveny v Litvě. 8 balíčků z pravděpodobně mnoha tisíc, nechte si to projít hlavou a pochopte, že ke zničení celé operace stačí opravdu jen malé překážky.

Nyní nám to může říci jen několik věcí, které mohu v tuto chvíli jen odhadovat:

1. Špatný OpSec pro těch 8 balíčků, jako jsou otisky prstů, DNA nebo jakékoli informace, které by mohly vést k identitě jejich prodejce "Flight-RC". Pravděpodobně odeslány stejným kurýrem pro všechny balíčky.
2. Pro LE není problém je identifikovat přímo z těchto balíčků.
3. Pro LE není obtížné najít jejich sklady nebo jiná místa.

Při vší úctě, když operace může fungovat tak dlouho, ale nevydrží velké zabavení odeslaných balíků, musíte jako kupující předpokládat, že vaše data jsou v ohrožení, na rozdíl od toho, co říkala podpora/Mod na TH:

MCxi1cu2w4


V tuto chvíli je jejich TG stále actiavted, ale nedoporučuji nikomu věřit mod tam právě teď až do dalšího oznámení od třetích stran nebo schválení identity prostřednictvím PGP.
Riziko, že LE budou mít TG otevřený jako honeypot, je v současné situaci velmi velké.
Musíte předpokládat, že měli 0 OpSec a člověk, který tam s vámi mluví, je důstojník LE, dokud neprokáže, že tomu tak není.

Nejmenší riziko budete mít vždy, pokud nebudete nakupovat přímo od prodejců a budete si syntetizovat chemikálie sami, zejména pokud jde o velké množství.
Breaking Bad právě vydal video o syntéze ADB Putinaca, silného kanabinoidu, a informace pro výrobu 5CL jsou také široce rozšířené.

Největší šanci budete mít vždy, když si k výrobě drogy zakoupíte pouze legální chemikálie na vlastním, bezpečném místě:


http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG stejně jako všichni ostatní odborníci na Breaking Bad vám vždy rádi pomohou rychle, bezpečně a ziskově nastavit vaši tajnou operaci.

Zůstaňte v bezpečí,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Zajímavé je, kam budou vydány.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To bude oříšek, DEA se s nimi určitě pokusí vypořádat.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Páni, to je jistě škoda. Říkal jsem si, proč se jejich stránky na tak dlouho zasekly v režimu "v údržbě".
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Pomocí možnosti expresní přepravy se proto dostalo na zabavené zásilky. Prochází letadly, na která se hledí pečlivěji.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ne, to není správně. Expresní přeprava byla ve skutečnosti naším nejbezpečnějším způsobem přepravy. Problém nastal před 2 měsíci, kdy Litva přešla do výluky poté, co byla doslova válečnou zónou 3cmc a noidů, které většinou pocházely z Řecka, Interpol se o tom dozvěděl a začal zkoumat příchozí balíky - stejně jako všechny zásilky vstupující do země - pak si všiml vzorce a podíval se hlouběji do Řecka... byla to jen otázka času :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Práce s dodávkami je vždy otázkou času. Pouze mrtvé kapky mohou zajistit anonymní nepřetržitý provoz a zadržení vašeho skladu je dalším negativním příkladem.

Pokud jste měli obrovský odbytový trh v Litvě, museli jste tam otevřít sklad s mrtvými kapkami. Do tohoto skladu bylo možné přijímat zboží poštou.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ano, samozřejmě. Ale musím zmínit, že na oddělení dopravy šlo hodně prostředků, vlastně tolik, že jsme platili přes 200 eur za balíček zaslaný expresní cestou, přičemž jsme si za něj účtovali 90 eur. Litva byla vlastně jen naším malým klientem. Ale souhlasím s tím, co říkáte, neměl jsem žádný vliv na to, aby se to stalo, protože jsem do týmu přišel později a teď jsem poslední, kdo se snaží, aby to bylo, co to mohlo být!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte informace o tom, jak bylo možné, že Interpol/Europol dokázal během dvou měsíců vystopovat Flight jen z 8 balíčků?
Na balíčcích musely být buď důkazy, nebo v nich musel být nějaký náznak, který by mohl vést do obchodu, jinak si nedokážu vysvětlit rychlost vyšetřování 2 měsíce
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ano, je to tak!
Počet 8 balíků je zcela smyšlený, protože zabavených balíků bylo nejméně 30. Mnoho lidí, kteří byli zadrženi v LT, policii sdělilo, kde a jak je získali. Kromě toho jsou tu ještě 2 faktory, za prvé nezpomalil, když mu to všichni řekli, všichni jsme viděli riziko, dokonce viděl, že se to blíží, aniž by věděl jistě kdy, a nechtěl zpomalit o moc víc. Druhý bod, o kterém jsem mluvil s mnoha lidmi, je, že začal prodávat skutečný hašiš, což samo o sobě není tak velký problém, ale že věci.... jste cítili, i když jste o tři země dál, takže psi byli od té doby také problém... Hašiš přišel do obchodu 4 dny před jeho zatčením...
Každopádně doufám, že se mi podaří navázat na jeho odkaz, ale s pořádným opsecem a úplně jiným přístupem.
Pokud získám více informací od "interních", budu všechny informovat dříve než média!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Díky, předpokládal jsem, že média šíří falešné zprávy.

Pomáhá nám to zlepšit OpSec a poučit se z chyb, díky za to!

Nejsem si jistý, ale pokud máte přímý kontakt na právníky nebo možnost poslat peníze, jakmile je definitivně uvěznili, poslal bych 100 dolarů za Let do vězení vaším prostřednictvím.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ano, mám přímý kontakt na jeho právníky, nicméně jestli se mi podaří sehnat peníze, abych se k němu dostala, je druhá otázka, zeptám se, jestli je to možné, ale určitě ocení, že tolik lidí se o něj bojí a cítí s ním, znamená pro něj víc a má větší cenu než jakékoli peníze!
Moc děkuji za nabídku a jsem si jistá, že by byl stejně šťastný jako já, když slyší tolik milých slov!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pokud bude mít dobrého právníka, bude pro něj tento proces pohodlnější. :)
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Proto bych nikdy nepřijal expresní zásilku, i když je tímto způsobem zasílána v tuzemsku. Nikdy nevíte, kdy se věci zkontrolují, než se dostanou do letadla.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ahoj, Im Střihavko.
Nejsem si úplně jistý, kam to mám napsat, ale prozatím vás mohu ujistit, že všechna data zákazníků jsou v bezpečí, plně zašifrovaná a backendy nebyly restartovány!
Abych způsobil co nejmenší nevýhodu nebo stopu Interpolu a podobně, nemohu zatím poskytnout příliš mnoho informací o tom, co se bude dít v budoucnu, jen upozorňuji, že značka FRCS nebo Flight Rcs se pod tímto názvem nevrátí, bude pokračovat mnou, protože to bylo s flightem projednáno již před delší dobou, ne pro tento konkrétní případ, ale pro podobné, i když obchodní model bude znovu vynalezen!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ahoj, střih,

je hezké vidět tě tady :)

Každopádně je mi líto ztráty, kterou jsi ty a tvůj tým prošli.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Také chci zdůraznit, že TG byla ponechána otevřená, ale omezená, aby se odfiltrovali všichni známí a důvěryhodní členové. poté, co se všechny skupiny pročistily, zakázáním každého jednotlivého člena každé skupiny.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Jaký je nejlepší způsob získání 5f-adb? Existuje jiný dodavatel nebo skupina, kterou komunita doporučuje? Děkuji za pomoc
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Pokud je mi známo, v současné době neexistuje. Nicméně nemohu dopustit, aby letový odkaz takto skončil, a v plánu/výrobě jsou nějaké věci, které zatím nemohou nic zaručit. :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Jo, to zní jako dobrý plán. Doufejme, že najdeš legitimního dodavatele pro malé 50 nebo 100 g zásilky, než se postavíš na vlastní nohy.
 
Top