• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Průzkum místního trhu s léčivy - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 Sestavení seznamu místních online prodejců a návštěvnost jejich webových stránek

2.2 Oblíbená tržiště ve vaší zemi a analýza jejich stránek/návštěvnosti:

4. Souhrnný seznam tematických a blízkých tematických webových stránek/telegrafických skupin nebo kanálů/komunit v Discordu či jiných sociálních sítí pokrývajících novinky související s užíváním drog a obchodem s drogami ve vaší zemi
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Dobrý den, mohli byste mi poradit, jak to udělat
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ako na co ? Co myslis?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nerozumím tomu, proč se ptáte zde, protože se jedná o otázku zcela mimo rámec tohoto příspěvku. Ale odepsal jsem vám v soukromé zprávě.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Pokud chcete být analytikem pro bbg, musíte o tom něco vědět, ne se jen zaregistrovat a pak to za vás uděláme my .....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ty jebko. A opytat sa nemozem?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Když se ucházíte o práci, ptáte se také ostatních lidí, jak to máte udělat ?

Umíte něco jiného než urážky ?

P.S. A o vaší serióznosti by se také dalo diskutovat..... Nejdřív mi napíšeš, že něco chceš a pak děláš mrtvého brouka.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zřejmě tomu nerozumíte, takže se vám to pokusím vysvětlit. Nejedná se o práci, která by měla za úkol udělat něco pro tuto komunitu. Nikdo na světě neví všechno, takže je normální a přirozené zeptat se, jestli někdo může pomoci. Já jsem nedokázal úplně zpracovat 3 otázky, protože se nevyznám ve všech slovenských stránkách atd. a položil jsem jen 3 otázky, takže jsem nechtěl, aby to někdo dělal všechno za mě. šlo o to, že kdo chce pomoci, ať pomůže, kdo nechce pomoci, ať nepomáhá. V jiných "národních" skupinách se můžete setkat s naprosto podobnými otázkami postavenými přesně podle této "Ankety". O mé serióznosti není pochyb. Každopádně se tu rozhodně nechci hádat, protože je to trapné a neseriózní a omlouvám se vám za svou přehnanou reakci, uznávám. Ale pokud máte nějaký problém nebo mi přesto chcete něco sdělit, napište mi prosím soukromou zprávu.
 
Top