• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Pozvěte k nám svého dealera drog!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Hej, věděli jste, že když někoho pozvete, aby se připojil, a on se připojí, dostanete peníze. Pokud osoba, kterou pozvete, dosáhne statusu dealera, dostanete hodně ,peněz, myslím 100 dolarů A procento z úschovy ze všech jejich obchodů. Jsou tu i další výhody a bonusy.
Spojené státy jsou zde velmi málo zastoupeny. Nepočítal jsem, kolik je tam dealerů, ale je jich málo. Není zde žádný vklad ( mnoho trhů ho vyžaduje) poplatky jsou nízké, vaše peníze jsou zde bezpečnější než téměř kdekoliv na světě, může to být bezpečnější než ve vaší kapse. Při vaší náležité dillegenci je bezpečnější prodávat zde. Koupil jsem tu drogy pravděpodobně za 5000 dolarů a ani jednou mě neokradli, a to o dealerech, od kterých jsem kupoval, nevím vůbec nic. Vím, v jakém státě je napsaná zpáteční adresa, a to je úplně všechno. Žádné informace ze mě nevymámíš, o dealerech vím prd. Nikdo k nim domů ve tři ráno nepřijde. Nikdo neřekne do telefonu nějakou hloupost. Nebudeš jezdit s drogami. Policie nesmí otevírat poštu, takže pokud jsou drogy v balíčcích s poštovními zásilkami, policajti je nemohou otevřít. Musí si zavolat poštovního inspektora.
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Volal jsi?? Lol ale vážně idk proč se to rozhodlo rozdělit mé fotky do horní i dolní části mého komentáře.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 36
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 36
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
FUCKING GROSS! Cítím je až sem. Čerstvě posekaný trávník s kočičími chcankami a koňskými výkaly. 😄 je uvedl na trh. Houby Img pěstoval léta a nemůžu se na ně ani podívat, aniž by se mi chtělo zvracet. To jsou určitě pěkné exempláře. Spousta lidí si je chce koupit.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
88
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Díval jsem se na několik dodavatelů na jiném trhu a budu testovat jeden nebo dva produkty. Něco, čeho jsem si všiml na 2 dalších trzích, je ověřená historie hodnocení prodejců a statistiky prodeje, které jsou uvedeny a přenášejí se z jiných trhů, na kterých prodávali nebo stále prodávají. To je jen myšlenka pro přilákání zkušených prodejců do americké sekce BB.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Správně, podařilo se mi namotat dodavatele a myslím, že sem zapadne a bude se mu tu líbit. Jakmile se mi všechno vrátí, hodlám ho rychle zařadit rovnou mezi prodejce, protože splňuje kvalifikaci
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Líbí se mi zdejší skupina! Potřebujeme více lidí
 
Top