Nečistoty alfa-pyrosu

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Některé šarže všech druhů alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) mohou při opakovaném vapování způsobovat problémy, dokonce infekce plic. Hodně se to liší šarže od šarže.
Je zcela jasné, že důvodem jsou nečistoty ze syntézy.

A teď, co je typickou nežádoucí nečistotou při výrobě? Pyrrolodin? Ethyl-acetát? Dokonce i HCL? Objevily se zprávy o Potassiumpermanganatu v šarži z Číny.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Bylo by zajímavé znát názor odborníků na syntézu. Jedná se o důležitou otázku pro zdraví.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tuto problematiku mohu potvrdit. Některé šarže dělají na plicích větší potíže než jiné.

Zatím jediná výjimka: Mám dobrý zdroj pro alfa-php, který nedělá vůbec žádné problémy. Tuším, že původně pochází z RC obchodu, který ho prodával před nedávným zákazem. Škoda, že mi jiné pyro vyhovuje víc :/

Jednou jsem dostal vzorek pyra, který měl dokonce viditelné nečistoty. Při vapování to způsobovalo obrovské problémy v plicích.
Problémy způsobují právě nečistoty, ne samotné pyro.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Jo, některé šarže zabíjejí skrz sombviouslt pilotujeme potrubí.dolů na.několik.dní, dokud se nezahojí..... hahaha jo, jasně.


Opatrně hodně telefonů kolem isnaciallybam analouge ale mám ideanwhat outlet jste mohli nakupovat v a věřím, že stále nosí pak originál (a účtovat ruku a nohu pro) .přiznejme si to ne každý synchronizace věci je hvězda chemika
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Opravdu bych o tom chtěl získat více informací. Kdysi jsem to dělal IV, ale to bylo v době, kdy to bylo legální a nikdy jsem neměl žádné skutečné problémy. Ale ten trh teď, to mě vůbec nepřekvapuje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tady Kluci, mám pro vás tohle 😘 ( je to odkaz na PDF ke stažení, které se vám, jak vím, bude líbit).
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Díky, velmi zajímavé.
Děje se tak ilegalizací a démonizací látek. To lidem ubližuje a zabíjí je.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zajímavé je, že nečistoty se používají ke shlukování šarží látek, po kterém následuje rozplétání dodavatelských řetězců. Dalším argumentem pro výrobce je vytvoření čistého výrobku. Když ne kvůli péči o zdraví uživatelů (která by podle mého názoru měla být na prvním místě seznamu), tak kvůli zachování vlastního klidu. Čistý výrobek je obtížnější organizovat pomocí chemické forenzní analýzy, a tedy i sledovat.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je nad mé síly, abych se to vůbec pokusil odhadnout. Vím, že můj aceton žloutne v reakci na vodu, ale žlutý je i poté, co s ním vyčistím prakticky jakoukoli látku. Pokud ho používáte jako rozpouštědlo při deprotonaci ( udělali jste z něj základ), mohl by vytvářet izoforon, což je žlutá kapalina.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Při praní tohoto alfa-pvp žlutá barva při každém praní vybledla. Předpokládám tedy, že se tím něco vyčistilo.
Jdi si je s jakoukoli látkou, kterou čistíš? I když je prakticky čistá?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Podle mého názoru se s největší pravděpodobností jedná o kontaminaci pyrolodinem v důsledku nedostatečného promytí po animaci a nevyčištění finálních krystalů studeným acetonem v důsledku ztráty výtěžnosti
 
Top