Jak vyrobit rychlovarnou pastu z A-oleje (hledáte skutečný návod)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den, přátelé,

hledal jsem skutečný návod, jak na toto téma.

Našel jsem jedno vlákno, ale to vlákno nebylo to pravé. Pokud by byl někdo tak hodný a napsal dobrý návod, bylo by to skvělé!

Chci vyrobit 5kg pasty Tvoří 1 litr oleje. PH je 12,2. Mám kyselinu sírovou 96 procent a isopropanol 99 procent. Mám také 2kgt kofeinu a kreatinu. Pls nesnažte se mě přesvědčit, abych ořech řezat své věci.. Ten chlap nechce platit víc než 600 € za kg, tak jak to mám kurva udělat bez řezání. Já potřebuju peníze on potřebuje sračky rychlost, to je dohoda.

Kdyby mi někdo pomohl, byl bych mu moc vděčný !

Děkuji.
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z 1 litru oleje nejvyšší kvality získáte maximálně 2,6-2,8 kg pasty a k tomu budete potřebovat metanol lepší než IPA.
Ohledně PH je mi jedno, co si lidé myslí a jakým městským legendám věří, ale PH12 znamená, že má ještě trochu vody (můžete si to ověřit v mrazáku), nejčistší a nejkvalitnější olej má PH kolem 10 a zvyšuje se, když se smíchá s rozpouštědlem.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Zdá se, že jste profesionál. Mohu vás požádat o krok za krokem, který by mně i ostatním hodně pomohl, brácho?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA funguje, ale není optimální pro nejvyšší výtěžnost. Na 1 kg oleje potřebujete 5 kg čistého metanolu. Dobře promíchejte a kyselinu přidávejte po kapkách kyselinovou pipetou za nepřetržitého míchání, abyste nepokazili žádný amfetamin. Použijte kalibrovaný digitální měřič pH (nejlépe Milwaukee) a dosáhněte Ph 6 pro pastu. Po dosažení Ph 6 použijte k sušení velké listy filtračního papíru (hodně jich je). Pro část míchání/řezání práškujte amfetamin na co nejjemnější prášek kofein také. Použijte stroj na míchání prášku (nemohu vám pomoci, který použít, protože tuto část práce nedělám, ale vy na to přijdete, není to těžké) . Po namíchání a rozmixování prášku obvykle používáme ruční hydraulický lis REDATS + ručně vyrobené ocelové formy na lisování prášku do formy na cihly. Po slisování stačí vysát nebo dát do igelitového sáčku a prodat.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme vám, bratře! Takže abych tomu rozuměl, pokud chci prodávat mokrou pastu, měl bych vynechat část s filtrační fólií ? A proč ji lidé dávají do lednice? Jaká je výtěžnost při této metodě ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Musíte ji vysušit a přefiltrovat, protože poté, co přestanete míchat, amfetamin klesne na dno. Termín ''rychlá pasta'' obvykle označuje ne zcela vysušený nebo čistý produkt (což znamená mokrý produkt, řezaný/smíšený produkt atd.) Lednice je určena pro A-olej někteří lidé dávají olej do mrazáku, aby kromě oleje zmrazili i vodu, což je divné, sám jsem to nikdy nedělal, jen jsem ho vysušil sušícím prostředkem. Výtěžnost závisí téměř výhradně na kvalitě/čistotě A-oleje.
 
Top