[POMOC] Vybírám svůj první vsádkový reaktor - čínský reaktor, nebo ne?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj lidi,

nastal čas, abych si vybral svůj první dávkový reaktor.

Abych nemusel při škálování reakce kupovat více než jeden reaktor a také abych ušetřil náklady v budoucnu, chtěl bych si pořídit skleněný reaktor o objemu 100 litrů.
Koupit si 2-10L včetně chladiče + vakuové pumpy jen proto, abych ho později při nákupu 100L reaktoru zase prodal, mi připadá jako příliš velké riziko.

Jaké máte zkušenosti s čínskými dávkovacími reaktory?

Předpokládám, že společnosti jako USA LABS také vyrábějí v Číně a prodávají pouze na Amazonu, takže by bylo lepší koupit přímo od čínského výrobce?

VAROVÁNÍ CLEARNETU - TENTO PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE ODKAZY NA CLEARWEB

Obdržel jsem více nabídek, které bych zde rád uvedl:

Lab1st

Vyžádal jsem si nabídku a právě na ni čekám, ale jsou velmi drahé ve srovnání s ostatními. Vsádkový reaktor o objemu 200 l bez vakuové pumpy a chladicího zařízení stojí 17 500 €.

USA LABS

- 100L skleněný reaktor s pláštěm včetně chladiče + vakuové pumpy: 28 049 €
Odkaz: https://www.amazon.com/USA-Jacketed...ards/dp/B09T3QLWQT?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1


YUANHAI:

- 100L skleněný reaktor s pláštěm: 3.350€
- Cirkulační chladič: 1.000€
- Oběhová ohřívací vana: 1.260€
- Vakuová pumpa s vodním cyklem: 450€

- 20L Rotavap: 3.150€
- Oběhový chladič: 2.000€
- Vakuové čerpadlo pro vodní cyklus: 450€

- 50L Rotavap: 1,5 mil: 4.200€
- Cirkulační chladič: 2.250€
- Vakuové čerpadlo pro vodní cyklus: 450€

Odkaz: https://yuanhuai.en.alibaba.com/

Cincerly,

Koko
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Stačí si koupit na začátek 20litrovou baňku s kulatým dnem, 2 nebo 3 hrdlem. Pokud chcete, můžete si vyrobit z 2hrdlé, 3hrdlé baňky. Je to mnohem levnější
ohřívejte ji plynem a použijte podél horní části míchačku s tyčí do průměru 20, kterou musíte koupit zvlášť, protože míchačky podporují pouze průměr 6.
také si kupte akvarijní čerpadlo o výkonu 10 W a dobrý kondenzátor.
také dobrý teploměr a pH papír nebo digitální teploměr.

je také vhodné objednat si dobrou startovací sadu, protože konektory jsou ve svorkách baňky a spousta dalšího.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Pokud nakupujete mimo evropu, musíte také zaplatit dovozní daň 21 %.
takže při ceně 10 000 EUR je to 2100 EUR navíc.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Díky, kamaráde, máš pravdu - pro začátek je to asi dobré řešení, seznámit se s procesem a reakcí!

Našel jsem skvělé možnosti a objednám je, díky!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nefungoval by stejně dobře ohřívací plášť nebo horká deska?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Není určeno pro 20litrovou baňku
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Našel jsem 2100W ohřívací plášť vhodný skutečně pro 20litrové baňky.

Přijde mi to pohodlnější než použití plynu nebo vařiče.

UPOZORNĚNÍ CLEARNETU


Další s výkonem 3000 W


První z nich je poměrně levný a ohřívá až na 350 °C, zatímco druhý může skutečně ohřívat až na 450 °C.

Cestou NaBH4/CuCL2 se nepřekračuje 80 °C a dokonale by vyhovovala, pro cestu P2P, kterou jste zvolili, by fungovaly také, protože je požadována teplota 165 °C.

Co si o tom myslíte?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dělejte to, co si myslíte, že je pro vás dobré .

Nikdy jsem to nepoužil, protože mám mnohem raději plyn a hlavně režijní míchání při 1500 t/min.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vyzkouším obě možnosti, protože jsem obě viděl na obrázcích z laboratoří na internetu, a pak se rozhodnu pro to, co mi bude vyhovovat více :)


. Díky za radu!
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
V jaké zemi se nacházíte?

Když jsem začínal, bylo objednávání reaktorů čirým šílenstvím, nyní, když se již více než deset let věnuji poradenství v konopném průmyslu v Kalifornii v USA. Bez mrknutí oka si mohu objednat 10 reaktorů o objemu 100 litrů.

Takže vám možná budu schopen střílet přímo nebo dokonce zprostředkovat objednávku prostřednictvím mé poradenské činnosti. Rád bych se hned na začátku věnoval "čínské" otázce. Existuje mnoho výrobců a mnoho jejich výrobků vypadá stejně, ze zkušenosti mohu říci, že někteří mají řádnou kontrolu kvality a jiní se prostě netrefí. Problém nastává, když se dostanete k zákaznickému servisu nebo výměně/řešení problémů.

Ale abych byl zcela upřímný, zejména pro konopný průmysl na ničem z toho nezáleží, pokud je to sklo a drží tekutinu, můžete většinou jít. Další otázkou je pomocné vybavení.

Abychom vám tedy co nejlépe pomohli, v jaké zemi se nacházíte a co chcete s reaktorem dělat? Věřte mi, že jsem viděl a dělal všechno, postavil jsem mnoho laboratoří za miliony dolarů a mnoho levnějších laboratoří, které běhají kolem těch dražších s doktory, kteří otáčejí kohoutky a číselníky.

Pokud potřebujete pouze mírné ohřívání a chlazení s mícháním, pak nemůžete udělat chybu, pokud vyžadujete přesnou konstrukci pro procesy citlivé na vzduch a vodu nebo přesné řízení teploty, pak potřebujete nějaké pokyny.

Také reaktory se dobře hodí pro reflux, ale ne pro rekuperaci, a pokud máte na mysli krystalizaci, pak byste chtěli reaktor s filtrem, který má filtrační desku a dno, které vypadává pro snadný sběr.

Čínští výrobci mohou vynikat v ohřevu a chlazení, zejména za danou cenu, ve vakuu už tolik ne.

Dej mi vědět, kamaráde, rád ti pomůžu!
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj člověče,

moc děkuji za vaši zpětnou vazbu.

Jak bylo řečeno, v současné době pobývám ve střední Evropě a nemám žádné obchodní zázemí v žádném odvětví, které by mohlo být helfpul objednat velké částky dávkových reaktorů z Číny. Také je to úkol na několik týdnů/měsíců dopředu, ale chci mít vše připravené a připravené, až přijde ten správný čas.

Cílem bude pouze výroba amfetaminové freebáze.

Jste otevřeni soukromému chatu?

Prověřil jsem si více čínských společností a vždy si vybírám ty (kromě kvalitního vzhledu a ceny), které nabízejí skvělý zákaznický servis po celou dobu procesu.

Zatím jsem žádnou objednávku nezadal, takže čas na zahájení diskuse by byl ale velmi správný.

PS - cca 2 týdny jsem neměl přístup ke svému účtu, takže od zítřka budu plně zpět.

Cincerly,

Koko
 
Top