Question Dobrý den, koupil jsem si nějaký metamfetamin#btcboss2022....

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Jako Ice neměl absolutně žádný účinek, cítil jsem se spát po 5 minutách no poslal jsem vzorek na test@Energy Control ve Španělsku jediná laboratoř, která rozdělila dextro & levo stranu Meth každý ví, že Levo Meth je vyroben pouze pro inhalátor Vicks ne jako droga podívejte se na výsledky, které jsem dostal

Děkuji#Btcboss2022 jste mistr chemik.....

Jste opravdu šéf......
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 74
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
@btcboss2022 vás podvedl 😅. Vždycky říkám, že to udělám, ale ani bych nevyráběl pervitin, když si ho můžu koupit za 10 dolarů/g. Reagoval svůj racemický meth s chirální kyselinou a odčerpal 42 % D. Je dost známý jako podvodník. Určitě bych s ním neobchodoval.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
474
Reaction score
247
Points
43
Deals
1
Bruh je tak špatný jako prodavač
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Vycházím jen z toho, jak často vidím lidi na tabuli mluvit. Je to v podstatě Číňan s jiným jménem. Pochybuji, že je padesátiprocentní šance, že se s ním domluvíte na rovinu.
Mohl si tu dělat, co chtěl. Mohl sem hodit polovinu D, které vytěžil. Dal si s tím tolik práce, že by to bylo doslova o 0 víc práce, prostě by to před rekrystalizací hodil zpátky. Pak by ten chlap možná něco cítil a nebyl by podezřívavý. Okrádání lidí je hra čísel. Druhá strana mince je, že mohl neutralizovat mateční louh a znovu ho izomerizovat a stáhnout ještě 20 % D, které zbylo, a poslat tomu chlápkovi nějakých 83 % L. Pravděpodobně důvod, proč to neudělal, je ten, že první tah je za peníze a druhý stojí jen 1/2 tolik za stejné suroviny. Třetí a čtvrtý by efektivně získal všechna D, ale zmenšující se výnosy způsobují, že je tu místo, které obvykle není 100%, kde se úsilí a výsledek vyrovnávají. Nepřekvapilo by mě, kdyby jeho druhý účet byl prodejce prekurzorů. MO se shodují.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
474
Reaction score
247
Points
43
Deals
1
Mohl off si je popletl lol a nother one do sekce podvodníci 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
331
Reaction score
278
Points
63
Nenazval bych btcboss2022 podvodníkem, alespoň ne účelově. Vlastně věřím, že se poctivě snaží, ale je tu problém. Metody popsané zde na fóru jsou vlastně arbitrární, řekněme, že je otázkou náhody, který stereoizomer vykrystalizuje jako první a ten bude ve vzniklé soli v přebytku. Jednou to může být d- a příště l- a ano, 70 ku 30, to je přesně to, co tímto způsobem dostanete. Pokud nyní nemáte polarimetr, abyste si optickou rotaci zkontrolovali sami (snadné), pak dostanete pěkné krystaly a jak se zde ve videích a příspěvcích vždy tvrdí, že to bude jen d-, říkáte si: "Skvělé! Krystaly! To musí být d-metal!".

Proto si myslím, že není správné nazývat btcboss2022 podvodníkem, pokud vám nevrátí peníze nebo neposkytne užitečný materiál, no to by bylo něco jiného.

A samozřejmě je zřejmý fakt, že d-Meth dobré kvality, řekněme 85% a více d- za méně než 30 €/g nekoupíte a to za kg. Protože úsilí a náklady na výrobu jsou prostě velmi vysoké a cokoli menšího má ekonomicky nulový smysl.
Totéž platí pro jakoukoli drogu, která se syntetizuje v tajných laboratořích. Pokud někdo vlastní chemickou továrnu, no tak si to všechno může vyrobit téměř zadarmo, a to ve vynikající kvalitě. To se ukázalo u Imhausen XTC v 80. letech, nejlepších tablet MDMA, které kdy byly na trhu.

Pokud by měl někdo zájem udělat video nebo obrázkový návod, jak zkontrolovat (zhruba) optickou rotaci velmi jednoduchými prostředky dostupnými každému, napište mi PM a já mu poskytnu, co potřebuje vědět, jen na to nemám čas ani nervy.

Taky se mi nelíbí, že to vypadá, že číňani jsou častěji podvodníci než ostatní, není to pravda. Zjistil jsem, že Číňané jsou poměrně poctiví obchodníci s jedinou nevýhodou, že vám nikdy nemohou vrátit peníze, protože raději zemřou, než aby vrátili přijaté peníze. Ale jsou docela ochotní kompenzovat ve zboží, takže je to nutné. Podvodníci nebo přímo zloději a lupiči se vyskytují v Nigérii (samozřejmě) v Jihoafrické republice (ne černoši), všechny arabské země (ne-muslimové jsou vždycky hra) a vrchol je Austrálie (každý zločin si myslí, že je Ned Kelly znovuzrozený).
Tento seznam je naprosto subjektivní, ale protože je sestaven mnou, je tímto prohlášen za evangelium ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Ahoj příteli, děkuji ti za nezaujatý pohled na čínské dodavatele, doufám, že s tebou budeme spolupracovat, pokud bude příležitost.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Stále mi patří 3500 us (donutil mě zaplatit z úschovy jako předplacenou objednávku na nákup prekurzoru) a prodal mi 400 gramů, které nic neudělaly, jen mě shodily... Desetkrát jsem ho žádal, aby mi vrátil Xmr 3500 us... On mě prostě ignoroval..sorry příteli Jak bys nazval takového člověka? podvodník nebo legit?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Moje pravidlo je, že tam, kde jsou escrow velké peníze; než jsem pouze dělat escrow platit a tak se stoly obrátily v této narko zóně. Žádné potíže, žádný výstupní podvod, ať se prodávající chová podle objednávky. Prodávající je často bohatší než kupující také a může být uvolněnější. Tento problém zde mít nebudu. Zaplaťte skvělému BB 5% úschovu a máte vystaráno. Předpokládám, že BB escrow je trochu více na straně kupujících, pokud nějaký je, tak jsem o něm téměř neslyšel: BB nefér escrow řeší. Vy ano?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Omlouvám se, ale zní to jako totální blbost. tato směs (71 % l-meth + 29 % d-meth) je přesný poměr pervitinu uvařeného z p2p.
Domnívám se, že z nějakého důvodu nebyla k jejich oddělení použita žádná chirální kyselina. buď omylem, nebo záměrně.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
331
Reaction score
278
Points
63
Meth podle P2P je do značné míry archetypální racemický s rozdělením d- a l- meth 50/50 % +/- 1-2 %, alespoň to platí v mých končinách, ale pokud to víte jistě, pak laskavě sdělte, jak jste k tomu přišel a ověřil jste to pomocí polarimetru?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
když se pokusíte koupit levné volně ložené narkotika z velkých sourze čínských továren a jejich proxys jako Vietnam, jste v kriminální zóně a většina se na vás vykašle, to je logika, takže mě vidíte, jak hořím na chudé.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Provedl jsem s ním dvě transakce a myslím, že je velmi dobrý. Kromě toho jsem viděl metody syntézy a řešení, které sdílel v mnoha technických příspěvcích. Jsem mu za jeho přínos fóru velmi vděčný. Možná se v poslední době setkal s nějakými problémy. Ani já se s ním nemohu spojit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
A jeho technické schopnosti jsou přímým důkazem toho, že přesně věděl, co dělá, a jednalo se o záměrnou fintu
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Ano, myslím, že máte naprostou pravdu...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Btcboss je opakem továrních dokonalých narců, které se prodávají pod stolem v chatu, pokud nejsou podvod(pravděpodobně)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Pokud si přečtete jeho příspěvky, je důvěrně obeznámen se separací enantiomerů. Pravděpodobně má přinejmenším stejné znalosti jako kdokoli jiný na těchto stránkách. Nikde jsem nečetl nic informovanějšího, co by nebylo na sci-hubu nebo Google scholar.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Whple unclean crystals thing působí tajným dokonalým dojmem. Je zřejmé, že udělal dobré narkotické účinky ještě jako poeple koupit od jeho jako to a pak najednou dostat výstup scammed. Factory jsou čisté čisté farmaceutické i když s jejich počítačových laboratoří. Komu můžete věřit.
 
Top