Účinný způsob užívání DMT?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Helou😶‍🌫️
Tento týden jsem užil ~0,6 g DMT bylo to příjemné, ale chci vědět, jak mohu drogu užívat nejefektivnějším způsobem.
Přemýšlela jsem 🤔 o tom, že si ji budu píchat, ale mám obavy, jestli to může negativně ovlivnit celý trip, jestli mám čas si vzít stříkačku ze žíly a jestli mi chemická agresivita nemůže poškodit nitrožilní systém.
(Protože jsem to zkoušel šňupat a byla to ta nejkousavější bolest, jakou jsem kdy cítil).
Kouření je příjemné, ale účinky trvají jen pár minut a tolerance se dostaví velmi rychle,
Šňupání je bolestivé, i když je bolestivější než kouření.
Perorální užívání také není ideální, je to plýtvání DMT, protože žaludeční kyselina musela molekulu "rozložit".
Není mnoho způsobů, jak to udělat, že?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Existuje pouze několik způsobů konzumace látek: perorální, nosní, intravenózní, intramuskulární, rektální, inhalační. V případě DMT je nejlepší kouření nebo použití MAOI ke zvýšení účinku při perorálním užití.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Musím vyhledat, co je to maoi wow. Idk kde ho sehnat a žádný z léků pilulky, které jsou na Wikipedii, není k dispozici ke koupi na tomto fóru (nedůvěřuji jiným trhům) existuje nějaký způsob, jak zvýšit tyto inhibitory přírodní cestou?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Není to žaludeční kyselina, je to mao-A ( monoaminooxidáza a) ji ani nepustí do mozku přes střevní dráhu, pokud si jí nevezmete dost na to, abyste využili z těla MAO až plus dost navíc, aby byla účinná. Dmt a an maoi trvají hodiny a hodiny.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Projděme si hlavní cesty podávání DMT a jejich účinky na organismus.
  1. Kouření/vypařování DMT. Jedná se o nejběžnější a nejúčinnější metodu. Při kouření nebo vaporizaci se DMT rychle dostává plícemi do krevního oběhu, což vede k téměř okamžitým účinkům (do 30 sekund až 1 minuty), které rychle vrcholí a trvají přibližně 5-15 minut. Intenzita je pro některé často ohromující, a jak jste zmínili, účinky jsou krátkodobé. Rychlý nástup může také u některých uživatelů vyvolat úzkost kvůli své náhlé, hluboké povaze. Tolerance se v rámci sezení rychle buduje, ale rychle se obnovuje, obvykle do hodiny.
  2. Šňupání (insuflace). Šňupání DMT vede v porovnání s kouřením k delšímu trvání účinků. Účinky mohou začít během 5-10 minut a trvat 20-40 minut. Běžná je bolest, protože silně dráždí sliznice v nose. Uvádí se také, že zážitek je méně plynulý a hůře zvladatelný ve srovnání s kouřením.
  3. Perorální konzumace s MAOI (podobná ayahuasce). Účinky mohou trvat 4 až 6 hodin. MAOI zabraňuje rozkladu DMT v žaludku, což mu umožňuje dostat se do mozku. Aby to však fungovalo, musíte použít správný MAOI (jako harmalin nebo harmin). Je to časově náročnější a často fyzicky náročný zážitek kvůli nevolnosti, očistě a zatížení organismu, ale někteří ho považují za hluboce smysluplný. Bez MAOI žaludeční kyselina rozloží DMT dříve, než se dostane do krevního oběhu.
  4. Intramuskulární injekce (IM). Intramuskulární injekce DMT může vést k plynulému nástupu (do 2-5 minut) a delšímu účinku (asi 30-60 minut). Někteří uživatelé zjistili, že tato metoda poskytuje ve srovnání s kouřením pozvolnější a lépe kontrolovatelný zážitek. Přestože jsou IM injekce bezpečnější než intravenózní injekce, stále s sebou nesou rizika, jako jsou infekce nebo abscesy, pokud nejsou dodrženy správné sterilní techniky. Vysoká intenzita může být pro některé uživatele stále ohromující.
  5. Intravenózní injekce (IV). Tato metoda by vám poskytla nejintenzivnější a nejbezprostřednější zážitek. Nástup je téměř okamžitý a účinky mohou trvat 5-30 minut v závislosti na dávce. Protože DMT vstupuje přímo do krevního oběhu, byl by trip velmi silný. Intravenózní aplikace je riziková z několika důvodů: okamžité přetížení, poškození žil, plicní rizika, psychické přetížení.
Doporučení: V případě, že se jedná o drogu s vysokým obsahem drog, je třeba ji použít k léčbě:
  • Pokud jste se rozhodli prozkoumat injekce, je IM injekce mnohem bezpečnější alternativou než IV, ale důrazně nedoporučuji ji aplikovat bez řádné znalosti dávkování, sterilních technik a pochopení rizik.
  • Chcete-li minimalizovat plýtvání a zvýšit účinnost při kouření, podívejte se na techniky, jako je použití skleněného vapor genie nebo DMT vape pen, které mohou nabídnout větší kontrolu nad dávkováním a snížit degradaci z nadměrného tepla.
  • Pokud toužíte po delším a hlubším zážitku, zvažte experimentování s ayahuaskou nebo Pharmahuaskou (DMT + MAOI v kontrolovaném prostředí).
Nakonec je důležité zvážit rizika a přínosy jednotlivých metod. Každý způsob podání má své vlastní kompromisy, ale vaše bezpečnost by měla být vždy prioritou.
 
Top