Question Léky vyrobené od základu

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím komunitu BB,

Jaké léky se snadno syntetizují a jsou relativně levné?

GHB a další věci
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
V organické chemii lze převést všechno na všechno, ale je tu jeden malý problém... efektivita procesů a cena. Jako příklad lze uvést, že si můžete koupit benzoan sodný a pak tuto věc převést na benzen pomocí vysokého tepla a NaOH. Takže máte benzen, co teď? Stačí koupit aceton a vyrobit generátor chloru a vyrobit chloraceton, pak zreagovat chloraceton s benzenem a získáte P2P a redukční aminací můžete získat metamfetamin. Ale yieald je velmi nízký, asi 5-10 procent.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nevím, zda jsem odpověděl na vaši otázku, ale doufám, že jsem vám pomohl. Takže absolutní otázka zní ne, léky nemůžete levně vyrobit, ale můžete je vyrobit od základu, ale něco to stojí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rostlinné extrakty jsou to, oč tu běží. Rostliny jsou v chemii skvělé. Mohli byste udělat to, co řekl, ale mohli byste extrahovat ephedra senensis nebo Kathus edulus a redukovat je. Je to mnohem levnější a jednodušší. Rostliny pro vás syntetizovaly efedrin a katarinu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrol euginol myristicin efedrin kokain dmt, harmalin, psilocin bufotenin.....prakticky každá droga začínala jako rostlinný extrakt.
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nevíte někdo, kde se dá koupit safrol? Nechci dělat syntézu, chci jen samotnou rostlinu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrol ve skutečnosti není rostlina. Je to organická sloučenina, která se v různém množství vyskytuje v řadě rostlin. Přesná metoda použitá k extrakci safrolu závisí na zdroji.

V USA roste strom Sassafras (Sassafras albidum) přirozeně přibližně od poloviny Texasu až po východní pobřeží. K extrakci oleje z kůry kořene Sassafrasu se používá destilace vodní parou a obsah safrolu se pohybuje kolem 75-85 %. Také jsem četl, že kořen Sassafrasu je zdrojem chuti kořenového piva. Název "ROOT beer" teď dává mnohem větší smysl!

Safrol obsahuje spousta různých rostlin, včetně muškátového oříšku a černého pepře, ale jen málo z nich ho obsahuje tolik, aby to mělo význam. Zdrojové rostliny, které se podle mého názoru používají nejčastěji, jsou:
  1. Cinnamomum Burmannii pochází z Číny a jeho výtěžnost je asi 95 % Safrolu.
  2. Ocotea odorifera pochází z Brazílie a její výtěžnost je asi 90 % safrolu.
  3. Sassafras albidum pochází z USA a dává asi 85 % safrolu.
V závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout, nemusí být pěstování rostlin a jejich lisování pro získání oleje tou nejlepší cestou. Je to spousta práce pro něco, co si můžete koupit online. Slyšel jsem, že lidé říkají, že je těžké sehnat sasafrasový olej, ale tam, kde žiji, je snadno dostupný v obchodech, včetně Walmartu. Také jsem ho viděla prodávat na Amazonu, Ebayi a Etsy.

Nejsem chemik, mám problém osladit si Kool-Aid, ale viděla jsem přinejmenším pár způsobů, jak ten nově získaný Sassafrasový olej proměnit v nějaký slavný Safrole .

Metoda, která mi přišla nejjednodušší, pochází z archivů Hive. Jejich postup spočíval v tom, že před pokusem o extrakci safrolu se ze sasafrasového oleje vyčistily nečistoty. Po "vyprání" oleje Sassafras závisí přesný postup extrakce na tom, koho se ptáte, ale v podstatě se olej vloží do mrazáku a pak se odstraní krystalky Safrolu, jak se objeví.

William Dampier sepsal celý postup výroby MDMA počínaje Sassafrasovým olejem a jeho postup spočíval v destilaci Sassafrasového oleje. Podrobný popis je zde: Fóra>Technologie a analýza syntézy>Amfetaminy (fenyletylaminy)>Kompletní syntéza MDMA ze Sassafrasového oleje pomocí Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Když si znovu přečtu toto vlákno a svůj text výše, myslím, že jsem vynaložil spoustu času na to, abych odpověděl na otázku, kterou nikdo nepoložil. o_O
 
Top