UDĚLEJTE SI SAMI: Přenosná laboratoř (digestoř s průchozími dveřmi)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj lidi,

jak je uvedeno v názvu, měl jsem na mysli DIY walk in digestoře.
Digestoř je obecně skvělým doplňkem laboratoře, ale co vytvořit systém, který odsává a převádí všechny výpary a vzduch z laboratoře a zároveň je vede do stejných trubek, které pocházejí z hlavních odsavačů umístěných vedle zdrojů výparů?

V podstatě mám na mysli přidání druhého odsávacího systému do laboratoře vedle systému, který se používá k odsávání výparů přímo z reaktorů atd.

Na následujících obrázcích je zobrazena skvělá laboratoř zveřejněná v příspěvku administrace fóra:

NH9U78mdXb


To, že je místnost zakryta plastem, je skvělé, protože laboratoř lze v případě nouze snadno demontovat, aniž by zůstaly důkazy (např. nájemní byty).
Skvělým doplňkem výše popsané laboratoře je také vodní filtr (pravý roh), který by měl ještě více vyčistit výpary.

Učinit tento koncept přenosným a umístit do něj další odsávací/ventilační systémy by jej učinilo ještě vhodnějším pro mnoho lidí, kteří hledají prostory pro zřízení obchodu.
Najít stálé místo je nejen zvyšující se riziko, ale pro mnohé také velmi obtížné, proto mě napadlo založit toto vlákno zde a diskutovat o myšlence plně přenosných laboratoří.

Zde je to, co jsem našel na internetu, myslím, že je to úžasné jako přenosná laboratoř, která by mohla být umístěna v pronájmu na krátkou dobu:

R4W0nFeESk

(obrázek nahoře: zvýraznění stropních odsavačů par)
U67Q48zxiM


(obrázek nahoře: zvýraznění dalšího pohyblivého odsavače par + neprůhledné fólie)

Myslím, že jediné, co zde chybí, by byl silný plast pokrývající podlahu, aby se zabránilo tomu, že rozlité reaktory zničí podlahy budov a zanechají důkazy.

Jaký je váš názor na tuto věc z hlediska bezpečnosti a obecně z hlediska funkčnosti laboratoře?
Je snad něco, co byste přidali?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • usrXGveKhg.png
    usrXGveKhg.png
    149 bytes · Views: 201

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Growbox a vy máte stejný, ale kouř z kyseliny musí jít ven formou nebo je třeba pracovat s kyselinou stranou
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Správně, na to jsem nepomyslel!

Přívody pro ventilační trubky jsou perfektní, díky za doplnění.

A7WqQVBtxv
 
Top