• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Překračování hranic kanady

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Dobrý večer všem. Doufám, že se všem daří dobře.

Nedávno jsem se rozhodl jít do mrtvých kapek z Kanady a přejít zpět do usa.

Potřebuji radu od někoho, kdo úspěšně přešel bez větších bolestí hlavy. Chtěl bych diskutovat vymyslet plán hry. Vzhledem k citlivé povaze tohoto tématu dm mě diskutovat.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
ale pak hledáte neobydlená obydlí v blízkosti hranic. nemyslím si, že byste měli štěstí. většina pohraničních měst je pravděpodobně celá obsazená a plná znuděných lidí s očima z oken, kteří všechno pozorují.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
No a tak se stalo, že jsem měl způsob vstupu do Kanady, který je asi tak bezpečný, jak jen to jde, ale kdybych vám to řekl, tak už by to nebyl skvělý přístupový bod. Za současného stavu je pro mě Kanada prostě plot, který obejdu a vjedu dovnitř, aniž bych se o to staral. Ale to trvalo prostředky a čas najít to, což je asi nejlepší způsob, jak pro vás udělat vaše pak se dozvíte vše, co potřebujete vědět pro případ, že budete mít problém, nebo nebudete. Pokud potřebujete něco hromadného přivézt přes tu hranici, dejte mi vědět, můžeme to pro vás udělat za zvážení.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
zapomeňte na u. s. - kanada. nejdůležitější je dostat věci do kanady z evropy bez použití pošty, kurýrů nebo drogových mul.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Jak moc se pohybujete a jak často?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Proč by to mělo být pro někoho jiného než pro policistu rozdílné. Výše jsem uvedl, že v současné době do Kanady nejezdím. Pokud si myslíte, že woke v USA jsou hrubě absurdní, tak kanadské woke dělají ares chytrými.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Kanada má něco, co vypadá jako bombastický temný webový trh ( nebo je to dobře organizovaný medový hrnec?) s názvem " We the North" na stránkách se píše, že žádné transakce mimo Kanadu, ale našel jsem to místo na temném webu a reklama říkala, že doprava do USA. Vypadalo to, že má potenciál pro dovoz za účelem dalšího prodeje pro někoho v blízkosti hranic.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jo, upřímně řečeno, přemýšlím o dlouhé hře s medem. Dobří dodavatelé tam mají opravdu dobrý OPSec a zdá se, že je spousta těch, co kopou do prachu a není o nich slyšet.

Je lepší si pořídit jednoho z nejlepších prodejců Threema/ICQ/Tele, ať už je to jakákoli preferovaná metoda, a jednat přímo s nimi tady v Kanadě.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Proč pro někoho v blízkosti hranic, když se posílají do celých usa? Nejsem v blízkosti hranic, ale mohl bych načítat z Kanady, kdyby to stálo za to, musí to být ale sakra bombastické místo.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Je to legální trh. existuje myslím už více než rok.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kdybych měl qp organické sloučeniny, nemohl bych ji prostě zkráceně přeložit? Nebo by to rentgen zachytil?
 
Top