Jakékoli prodejce, kteří jsou skutečně legální, a ne jen nějaké podvodné pochybné osoby.

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chci amfetamin nebo známé prekurzory, a ne designovou drogu, kterou vědci ještě ani netestovali.
nebo speed převlečený za doplněk stravy, jako mají například pilulky na hubnutí sibutramin, zná někdo takový doplněk?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Uzavřete dohodu s úschovou pro klid mysli & nejdůvěryhodnější prodejci fóra je laskavý & chytrý ✨🙏🏻🌹 když dostanete svůj amph nezapomeňte si užít každý okamžik 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, k ochraně svých práv a zájmů vždy používejte hosting. Stojí to sice o něco více manipulačních poplatků, ale vyplatí se to. Díky němu může být fórum BB plynulejší.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Dobrý den, mohu vám dm vysvětlit, co přesně to je, nemám dostatek expérience, abych pochopil sám, jakákoli věc, aby moje bezpečnost silná, udělám to
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, můžeš mi trochu vysvětlit, jak to mám udělat?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Proč se prostě nenaučíte syntézu P2NP a neredukujete ji sami na výrobu r-amfetaminu.
Nevypadá to vůbec složitě.....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
V mém domě ? abych mohl vyhodit svůj dům do povětří ? když mi ukážete recept, možná to dokážu.
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kdybych měl laboratoř, už dávno bych vyráběl metamfetamin, protože mám efedrin (čistý).
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
Výzkumné chemické látky se testují, zejména ty populární. RC mohou být ve skutečnosti bezpečnější, a mnohé z nich i jsou, než běžné léky
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
máte pravdu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokud půjdete na trh a najdete požadovaný lék, podívejte se na hodnocení. Řekli jste amfetamin, takže jste v Evropě a tam je k dispozici amfetamin v několika formách od několika prodejců. Nejedná se o žádný podvod. Nemůžeš být ani podveden, pokud se o to nepokusíš. Osobně mohu podpořit 10 prodejců v USA.
 
Top