Syntéza 1 D LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Může někdo uvést rozpis toho, jak se vyrábí 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Co je to 1N acyl na tomto (1P, 1A, 1CP) vím. Normálně by se N acylace měla provádět na prekurzoru (existuje možnost acylace jako posledního kroku), takže můžete vyrobit všechny typy ze stejného LSD, podle toho, jaký acylchlorid je po ruce. Propionyl je oblíbený a snadno se dá koupit.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zajímalo by mě, jaký by byl účinek, kdyby byl řetězec dlouhý a já mám teď výstřední odhalení, které sem nebudu prskat, ale myristoylchlorid se dá snadno vyrobit.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Anandamid, endogenní transmiter, je amid kyseliny arachidonové.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
zatímco myšlenka má jistou míru stability ve své myšlence, nejprve se objeví několik problémů, první z nich je, že samotné vytvoření molekuly bude velmi dlouhý a neefektivní proces, sterické překážky a vše ostatní, druhým bodem by bylo, že po přidání určitého množství uhlíků na ocas amidů se molekula stane příliš nepolární a nebude schopna difundovat přes krevní mozkovou bariéru, domnívám se, že asi po 4. nebo 5. uhlíku, takže 1h-lsd, pak se stane nepsychoaktivní.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kéž by takhle uměl odpovídat každý! jste profesor? (Já lidi nazývám odborníky docela často, ale pane profesore, dostal jste vzácný kompliment). Upřímně mě nikdy nenapadlo, že celá molekulární sestava má projít BBB, když vím, že je to proléčivo, vsadil bych se, že je za tím účelem hydrolyzováno. Kyselina arachidonová si jde vlastní cestou a LSD nebudu nořit do této věčné fascinující fyziologie, takhle jde moje úvaha a budu číst. Biokonjugáty jsou svým způsobem super, takže není ostuda, co jsem napsal, když vím, že dávka se zvyšuje, protože acyl je větší. Kyselina arachidonová je moje frustrace a doufám, že aspoň jedna baňka přežila hromadné zničení mé sbírky chemie (vzácné, protože jsem si "vynutil" na DEA, aby mi je vrátili, ale rodiče to zničili). Budu mít 50g, pokud im štěstí mám starou fascinaci tímto tukem, jehož strukturu nedokážu ani nakreslit (teď je to pro mě ostuda, protože se prezentuji jako biochemik). Syntetik ve mně ví, že to do praxe neuvedu a ano, vypadá to na spoustu práce. Děkuji za vnesení světla na thid a za podnět k hledání dalšího. S pozdravem!
 
Top