Question Каква е цената на едро на килограм амфетамин и метамфетамин на европейския пазар?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Бих искала да знам отговора на този въпрос, благодаря на всички!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Скоростта на амфетамина е около 1200-1800 евро за кг, във Великобритания е 900-1500 паунда за кг

Mdma това е около 4000-5000 евро в Обединеното кралство това е около 3500 до около 5 хил. паунда зависи от областите и т.н.

Този въпрос е бил задаван много пъти, трябваше да мине през темите, приятелю
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Как е възможно канабисът или хашишът на килограм whosale да струва повече от амфетамина?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Да, така е, приятелю, един килограм амфетамин спийд е по-евтин от един килограм хашиш и трева
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
търсене и предлагане...
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Така че не мисля, че си струва, семената на плевелите са законни в моята страна, проблемът е, че се изисква голяма площ, за да се засади плевел, миризмата, напоителната система, хеликоптерът може да го види от въздуха какво има в оранжерията... но все пак мисля, че си струва повече, отколкото да се прави амфетамин.
Освен това производството на амфетамин не е лесен процес, първо трябва да направя прекурсора (P2P), тъй като ще бъда измамен, ако го купя от китайски доставчик.
Мисля да произвеждам MDMA или да засаждам марихуана, целта ми е да произвеждам в големи мащаби и да продавам на едро, първоначално планирах да произвеждам LSD, но неговият прекурсор (лизергинова киселина) е много сложен за производство и се използват голям брой реактиви , това с търговията с наркотици е каша
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob всъщност мисля, че в целия ЕС семената на плевелите са законни за широкомащабно отглеждане вероятно ще ви трябва палатка XL, а за да получите висок добив, най-добре е да го направите в хидропоника като RDWC зависи от нивото на уменията, виждал съм някои момчета да получават 9oz от 1 растение rdwc доста лесно, очевидно опитът се брои. В момента при отглеждането на трева разходите за електроенергия в Европа са много високи, така че не си струва, ако планирате да я платите законно, очевидно има някои, които крадат електроенергия, но тези къщи за отглеждане винаги се разбиват и да, що се отнася до хеликоптера, който вижда, че това е топлинната мощност, те използват термовизионни камери, за да намерят къщите, което не е голям проблем с LED светлините в днешно време, тъй като топлинната мощност е много минимална и ако имате добра вентилационна система и филтри, не е голям проблем за миризмата Единственият недостатък е, че отнема 3-4 месеца от семето до рязането на тревата, Отглеждането на плевели си струва само ако имате постоянна инсталация, в която събирате реколтата на всеки няколко седмици и имате добро старо растение майка и т.н.

Амфетамин да, не струва много, но няма да ви отнеме 3 месеца, за да направите килограм, всичко зависи от клиентите, които имате, какво е търсенето.
Химията в дългосрочен план мисля, че научете това и овладейте амфетамина и след това преминете към мдма с мдма има различни начини за продажба , можете да произвеждате xtc хапчета от мдма, която правите и да направите по-голяма печалба. И по отношение на p2p можете да получите прекурсорите от Китай лесно от законни компании в началото разходите за оборудване може да са скъпи, но си струва след първия опит.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Благодаря за съвета, приятелю, препоръчвате ли някой доставчик на китайски химически прекурсори?
Където имам гаранция, че оригиналният CAS ще стигне до мен, защото дори да платя чрез ескроу на alibaba и да получа заместващ продукт, не мога да поискам възстановяване на сумата, тъй като посоченият химически прекурсор нарушава правилата на alibaba, така че alibaba не защитава покупката ми
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Отглеждането на плевели е дълъг и трудоемък процес.
Той ще бъде по-лесен от извършването на синтез, но трябва да отделите време и усилия
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28

Не беше ли тази ситуация напълно обърната преди 3-4 месеца в Айк? Не беше ли килограмът като 6000 американски долара около края на годината
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
американците не знаят за амфетамина, само за метамфетамина, те го имат лесно достъпен като рецепта под формата на аддерал и други
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
В европа цената на метамфетамина е значително по-висока от тази в САЩ. Обикновено варира от 10-15KEUR. Не знам дали се подвеждам, но мисля, че тук видях нещо, според което метамфетаминът на едро в чешката република е около 22 500EUR/KG. Това е шибано нелепо

В САЩ метамфетаминът е около 3000-6000USD/KG, но 6000 е много малко вероятно.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Да, най-ниската възможна цена тук е около 18-20 хил. евро, може и повече, когато искате HCL и най-добра чистота.
Възможни са и 12-16 хил. евро, но в повечето случаи не са почистени и рекристализирани.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Това до голяма степен зависи от конкретната държава и регион, за които става въпрос. Виждал съм, че цените варират в широки граници на различните улици в градовете. Точно както при всичко останало, главният град на всяка държава е най-скъп, като центърът на града е златната мина. Въпреки това само глупак би продавал в такива населени места, независимо от факта, че възвръщаемостта е значително по-добра. Не забравяйте, че парите са безполезни, ако не можете да ги похарчите. В крайна сметка в затвора така или иначе ще си купите чифт очила за 300 долара.

Това изключително много зависи и от конкретния търговец. Някои хора имат странно ниски цени, които обаче стават очевидни, след като действително тествате или дори само видите продукта. Други хора имат смешни цени за продукт, който просто не е нищо друго освен средностатистически. Но ако търсите, в крайна сметка ще намерите този човек, който има високи цени, но продуктите му са просто страхотни и си заслужават. Качеството > количеството е начинът, по който трябва да бъде. Всеки, който произвежда наркотици, трябва по-скоро да поиска повече пари, но да предостави по-добър продукт, а не обратното.
 
Top