Какво представлява розовият амфетамин? Етикет за качество или замърсен продукт?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
В последно време розовият амфетамин става популярен и се появява в пазарите на даркнет. Някои сайтове на пазари или магазини го обявяват за "нова формула на продукта", "подобрена скорост", "амфетамин от ново поколение", но ние знаем истината.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Розов амфетамин на прах

Фармацевтичните амфетамин сулфатни или фосфатни соли са абсолютно бели прахове без никакъв оттенък. Всички цветове на амфетамина са резултат от примеси или замърсители. Спомнете си го, когато някой не толкова честен продавач ще ви пее приказки за невероятното качество на неговия розов (или друг цвят) амфетамин. Тези замърсители са вещества, които са се получили в резултат на грешки при синтеза или странични реакции по време на синтеза на амфетамина. Повечето от тях могат лесно да бъдат отстранени чрез киселинно-основна екстракция и промиване, но тези процедури водят до загуби в масата на продукта. Разбирате ли защо някои производители и търговци мислят за тези загуби? Загубите на маса означават загуби на пари. Съществува маркетингов трик, който им позволява да превърнат тези загуби в ползи. Достатъчно е да посочат "нова формула на продукта" и т.н. (вж. по-горе). Огромното мнозинство от потребителите на амфетамини не знаят за синтеза на амфетамини и неговите характеристики.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Фармацевтичен клас амфетамин сулфат и фосфат

Точно розовият цвят на амфетамина се появява в резултат на прекомерното подкиселяване по време на последния етап на синтеза. Когато се получи свободна амфетаминова основа, тя трябва да се подкисели със сярна или фосфорна киселина. Този етап на синтез не прощава грешките. Ако химикът добави твърде много киселина, продуктът ще има розов оттенък и ефект на изгаряне на носа. Ако химикът е добавил недостатъчно киселина, продуктът ще има жълт оттенък. г


Сега знаете повече за розовия амфетамин и вече ще се доверявате на кутиите и техните атрактивни реклами за "невероятната сила на новата формула на розовия амфетамин".



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Когато бях в тийнейджърските си години, това розово замърсено вещество се продаваше като розово шампанско. Дори наскоро съседката ми, която използва ежедневно, ме извика, за да ми покаже с какво се е сдобила. Когато се опитах да й обясня причината, поради която е розово, тя всъщност ми се разсърди, защото това нещо било "огнено", колкото повече знаете!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
По мое мнение, маркетингът и рекламата.
 
Top