Question много евтини за производство лекарства

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, можете ли да ми кажете дали има наистина евтини лекарства в производството и как да ги приготвя. Дали са по-скоро като амфетамин или LSD или друг наркотик ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Какъв е бюджетът и каква е целта?

Амфетаминът е евтин, lsd не може да се реализира
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Бензодиазепините, за които съм чувал, са евтини на доза. синтезираш хиляди дози в 1 серия. но след това дозирането и пресоването на хапчетата е тясното място.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Препоръчвам ви да опитате 4-MMC (мефедрон). Това вещество, доста евтино и лесно за синтезиране, има готин ефект като нещо средно между кокаин и MDMA. Също така разполагаме с видеоръководство: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...threads/mephedrone-synthesis-video-19-43.616/
 
Last edited by a moderator:

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
трябва да е наистина евтино. по-евтино от метамфетамин или мефедрон, защото в моята страна продуктите за производство на 4-MMC са скъпи и труднодостъпни
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Знам как работи 4-MMC, защото е много популярен в моята страна, но искам да направя нещо като lsd или mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ще ми изпратите ли линк към някои форуми по този въпрос?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP е придобил популярност на някои пазари. Това вещество има прост и евтин синтез, много силен ефект и ниска дозировка. Наскоро направихме видеоклип за синтеза на това вещество, много хора може да се заинтересуват от него.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Не, просто чух от втора ръка, че получавате чудовищни добиви в сравнение с дозата, нямам познания или опит тук
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
може ли някой да ми помогне... нуждая се от помощ как да сиснтезирам 5CLADB и може би други канабиноиди..... моля, свържете се с мен, имам нужда от вашата помощ!!!
Благодаря предварително
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/
MDMB-4en-PINACA (неправилно известен и като 5-CL-ADB-A) синтез, подобен на ADB- PINACA
 
Top