Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Можете ли да пушите шатър от обикновена купа?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Не, това няма да се получи.

Може би бихте могли да изработите нещо като тръба от алуминиево фолио и да нагреете дъното, или евентуално да го направите като другите наркотици и да поставите стърготините в малко сгънато алуминиево фолио.

Обикновено се нуждаете от приспособление за нанасяне на стърготини

Или си направете някакви таблетки за ядене, или използвайте фолио
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Искам да кажа, че можете, но не можете да видите какво всъщност правите. Купата е точно като мехур, който сте избутали отгоре надолу. Пушил съм я от стеблото на крек, гонил съм дракона, разпалвал съм я, но начинът, по който трябва да минете, е;
QgKXhdOlaQ

Вакуумна помпа за студено улавяне. После, когато ти свършат гадостите, изхвърляш водата в тенджера и я изпаряваш...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Напомня ми за преди няколко месеца, когато исках да се надрусам, а нямах под ръка парчета... и погледнах тина бонг и видях в него онази гадна, антична вода от бонг.
Знаех, че пиенето ѝ е изключено, тъй като почти се задавих при тази мисъл. И тогава ми светна лампичка. Надничайки в гардероба в банята, забелязах флотална кутия за клизми. Останалото го знаете,

Лол се почувствах така, сякаш съм си инжектирал четвърт грам от онова, което се правеше по онова време!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Мога ли да използвам potv one, за да го изпарявам?
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Смесвам го с трева и използвам пушач pulsar... това е малък вейп, не съм сигурен на каква температура е, работи добре.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не знам какво означава ПОТВ, но ако пуша трева, което напоследък рядко правя, имам цял изпарител хербе, който не е
Worth A Damn и имам електронна бонг уредба с намотка и пид. Това е доста универсално. За да изпичам трева, го настройвам на около 725-750 °F, а математиката е добра. около 425 °F и крек около 275 °F работят добре.
 
Top