Question Метод за разклащане и печене на метали

Calamardo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Някой има ли видеоклипове или нещо за метода shake n bake meth?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Насладете се на
 

Attachments

  • 9ApPxhVzkr.pdf
    121.8 KB · Views: 612

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Вие трябва да сте дебнещият човек на ест. Винаги готов да се впуснеш в действие с видеото си за метамфетамин на мотоциклетистите. Честно казано, бих искал да видя още много такива. Ако хвърли няколко цифри там, човек наистина би могъл да го използва
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Това е PDF документът за разклащане и печене, който не съм написал, а не видеоклипът за метамфетамин на мотоциклетистите RP/I
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
И двата превода всъщност са доста гениални според мен. Бил съм във ваната си с екзакто и клещи 5 пъти, но познавам няколко души, които, са били заловени веднага след това. Плашещо е да си помислиш, че можеш да изгориш къщата си, ако изпаднеш в паника. Трябва да взема няколко батерии в гората и да се упражнявам. Шерифът почука на вратата ми днес. Имам видеозвънец и не му отговорих. Беше 3 минути, след като една чиния за пай беше изсъхнала върху горещата ми плоча и се взриви. Изглеждаше нервен и гледаше зад себе си. Мисля, че или го е чул, или някой се е обадил и той е бил наблизо. Той е толкова силен, колкото пистолет 0.380, 38, 9mm поне.Може би се доближава до .45
 
Top