Съобщение за сесията...

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Търсех други сигурни месинджъри и открих СЕСИЯ. Изглежда доста сигурно, използва маршрутизация onion и не е необходим телефонен номер и имейл.
Можете да го създадете за една минута, можете да го имате на всички операционни системи. Опростен интерфейс. Този месинджър може да има повече внимание. Това трябва да е контакт в профила ви в Breaking Bad. Има ли някакви проблеми с този месинджър?
 

Attachments

  • 8ujhJQBFUq.png
    8ujhJQBFUq.png
    90 KB · Views: 97

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Използвам сесията от 6 месеца досега, никога не съм се сблъсквал с проблеми с нея
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Не е като да е лош, вероятно ще го използвате безопасно и е много по-добър от нещо като телеграма. Но все пак има някои проблеми. Погледнете Приложение B7 тук. По принцип, непрозрачно финансиране, базиран е в държава с 5 очи и струва много пари, за да се управлява възел.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Използвам го от време на време. Тя е проста и ми харесва, че мога да задам таймер за изтриване на разговорите
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Сесията е страхотна платформа, единственото нещо е, че не бихте могли да я използвате на tails или whonix, защото tor над tor не е най-добрият сценарий за опсек
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Можете да намерите и много добър преглед, направен от @HEINSENBERG в раздела за криптиране на данни
 

AngelDustSnow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
По-добре използвайте SimpleX
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Използвал съм Simplex малко. Все още не мисля, че много хора знаят за него
 
Top