Продажба на продукти

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, момчета,
Аз съм малко нов на пазара на наркотици, но знам нещо за химията,

Бих се интересувал да започна да приготвям някакъв наркотик, но не знам кой е най-евтин за производство, а и не знам нормалните цени на улицата и на едро, може ли някой да ми даде предложение?

Оценявам всякакъв вид информация
-Lamorak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Синтезирането на почти всички видове лекарства е евтино, всичко зависи от наличието на реактиви. Можете да синтезирате амфетамин, мефедрон или канабиноиди, като всички видове имат свое собствено търсене. От кой регион сте? И какво можете да синтезирате? Можем да осигурим пълна подкрепа в частни съобщения, просто ми пишете.
 
Last edited by a moderator:

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Търся човек, който продава продукти и е надежден в доставките.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Мисля, че повечето хора тук говорят на английски език, препоръчвам ви да направите същото . Аз правя това хахахаха
 

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
така че съобщението ми беше изпратено на испански език джаджа, къде мога да получа продукти за латинска америка?
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, случайно ли не знаете как се прави хартия с подправки? Имам нужда от тях възможно най-скоро
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Правех само смеси за пушене и хашиш. Хартийката се прави по очевидно същия начин: трябва да накиснете хартията с изчисленото количество канабиноид в разтворител и да я изсушите
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Бихте ли ми показали или казали, дори не знам какви химикали да използвам или къде да ги намеря. Винаги съм ги купувал вече направени
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Мога да предоставям всички видове химически продукти и междинни продукти и химически инструменти
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Top