Пре- Силкроад

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Някой помни ли онези форуми, в които се извършваше открита търговия с наркотици и се плащаше с paypal/WU отпреди дните на даркнета? opreview, ratethesource (bleh) и т.н.?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Не беше ли Фермерският пазар един от първите? Мисля, че е съществувал още преди криптовалутата
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Фермерски пазар, книжен червей(клуб?). Навремето ми отне много време, за да получа достъп до тези пазари. Никъде не е толкова лесно, колкото днес. Намирането на тези скрити места беше истинско приключение.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Бил ли е книжният червей пазар на наркотици
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Всъщност не си спомням точно. Знам, че получих достъп до него чрез задаване на определени въпроси чрез формуляра за контакт на един уебсайт, а след това с мен се свърза администратор, който имаше още малко smalltalk и накрая получих линк с покана. Беше нещо като скрит форум с широк спектър от продавачи и цени от най-високо ниво. Спомням си огромно разнообразие от наркотици и (неясни) RC-та. Мисля, че форумът беше закрит през 2010 г., а аз съм бил член едва от няколко месеца.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Готино, мисля, че тези оригинални пазари са от първостепенно значение за това, което имаме днес
 
Top