Question Новак съм в тези неща и се чудя дали всички вие можете да ми предоставите съвети, трикове и други подобни?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Нека ви разкажа за ситуацията: От доста време насам ми се предписват различни лекарства. От преди няколко седмици психиатърът ми реши да ме откаже от Золофт - лекарство, което до този момент приемах в продължение на няколко години. В резултат на това ми остана значително количество от него.

Хрумна ми мисълта, че бих могъл да продам излишъка си за така необходимите ми пари. Но както е посочено в заглавието, никога преди не съм продавал капки за кашлица, камо ли пък толкова силни лекарства като Золофт. Ето защо днес се присъединих към този форум, за да попитам за основните неща: каква част от запасите си трябва да продам? Колко трябва да платя в зависимост от това колко съм решил да продам? Какви стъпки мога да предприема, за да защитя анонимността си, така че да избегна лапите на правоприлагащите органи? Струва ли си изобщо да продавам шибан Золофт?

За малко допълнителен контекст (но не с цената на това да се наклеветя), мисля да продам този Золофт в малкия университетски град, където се намира моят университет в провинцията/предградията на Мейн, след като занятията се възобновят след около месец. Трябва също да се отбележи, че в момента не притежавам кола, така че придвижването до сделките ми ще трябва да става пеша или може би с обществен транспорт.

Мисля си, че ако първите ми транзакции вървят добре, мога да продам още малко излишъци и може би да създам пълноценен бизнес от това, но може би мисля твърде далеч напред. В края на краищата избягването на затвора означава много повече за мен, отколкото изкарването на няколко допълнителни долара.

Всички коментари и съвети са ценни.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Съмнявам се, че някой ще ги купи от вас. Те са SSRI, с които обикновено не се злоупотребява, защото не действат мигновено и Не предизвикват голяма еуфория, стимулация или депресивно действие върху ЦНС.
Най-доброто нещо, което можете да направите с тях, е нищо, последвано от раздаването им на някой, който е в депресия, има пристъпи на тревожност и т.н. който не може да си ги позволи
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за съвета, братко. Тоест това, което по същество казваш, е, че няма как да се реализира печалба при този сценарий?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Правилно.

Четейки поста ви, дори да сте имали нещо сочно като Xanax или Oxy, не бих ви препоръчал да ги продавате. Обикновено за наркоманите е много ясно кога някой е начинаещ и би бил лесен за ограбване.
 
Top