Question Имате нужда от съвет, тепърва започвате. Книги и неща за учене

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Здравейте на всички.

Най-накрая се реших и реших да започна да уча химия ( главата вече ме боли)

Отидох и взех следното
1) Органична химия като втори език (всички 4 издания).
2) техники за лабораторията по органична химия
3) udemy и други различни онлайн обучения

Сега крайната ми цел на всичко това е да си направя собствени активни съставки за таблетиране
Като декстроамфетамин, оксикодон, хидрокодон и няколко други, които ми убягват в момента.

Вярвам, че клиентите трябва да получават точно това, което си поръчват.

Ако това не проработи, мисля да се върна в колежа за фармацевтични науки.

Всяка помощ ще бъде високо оценена.

Опитвам се да рационализирам образованието си, така че всички теми или техники, които трябва да вкарам в мозъка си, ще ми бъдат от голяма полза.

Благодаря ви, че отделяте време от натоварения си живот, за да помогнете на този мен.

P.S. Нямам нищо против да правя проучвания и съм готов да положа труд. Така че може би линк или други книги, които ще помогнат, моля, кажете ми.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Знам, че това е излишно и вече си изброила онлайн обучението, но аз също току-що започвам и сайтове като psychonautwiki, the vespiary и safrole са животоспасяващи 😅😅

всъщност намерих safrole от директорията с връзки на самия bb, така че ти предлагам да видиш какво друго има. също така винаги проверявай справочните материали на сайтовете, защото те често те водят към по-добри места!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Колкото повече са начините за учене, толкова по-добре. Записах се на уроци, за да мога да уча със собствено темпо (те имат собствени учебни програми). Благодаря ви за помощта.
 
Top