Question Looking for a vendor Търся надежден доставчик на кристал мет за южна африка

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз съм във форума за може би почти месец и аз съм научил много неща, но в момента аз търся надежден доставчик на кристал метамфетамин, който не е твърде скъп, аз съм от Южна Африка, така че обмен на пари от тук до USD е доста скъп, тук аз ще плати около R400/20USD за грам кристал, но цените на кристал отиват над 120 долара за грам тези, които съм намерил, ако някой знае за доставчик или е един pls отговор. Просто търся надежден продавач, който продава кристал на разумна цена, а ако намерите продавач от Южна Африка, ще бъде още по-добре. Благодаря ви.
 

Kingsbarron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Това е малко скъпо за грам, моето момче, тук е 20 долара за грам и е от стъкло.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Аз също съм от Южна Африка, някъде в северната част на нос

Мога да ти донеса TIK (кристален метамфетамин)
Цени директно от нигерийския картел
R150 / $8 на грам + моята такса
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Йо, благодаря, човече, това изобщо не е лошо, най-добрата цена, която съм получавал досега, носът е добър с тик, за който знам. дали е R150 за грам и колко ще е доставката за Дърбан или знаеш за ур хора, които продават тук?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Да r150 за 1 грам. разберете колко ще бъде куриерът от Кимбърли, Северен нос до Дърбан, отколкото u да ме уведомите.
CAT започва от R50 от тази страна.
Mandrax започва от R40 за пълно хапче/таблетка
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Най-добре би било да отидете там, където нигерийците имат магазини в Дърбан, и да попитате за някакъв кристал
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Да, виждам, че съм около Хилкрест, така че почти в Дърбан, понякога пуша мандракс и това е добра цена, колко ще бъде доставката от вас до тук в Хилкрест
 
Top