Примеси на Alpha-Pyros

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Някои партиди от всички видове Alpha-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) могат да причинят проблеми, дори инфекции в белите дробове при многократно изпаряване. Това е много различно в различните партиди.
Съвсем ясно е, че причината са примесите от синтеза.

Сега, какъв е типичният нежелан примес при производството? Пиролодин? Етил-ацетат? Дори HCL? Имаше съобщения за Potassiumpermanganat в партида от Китай.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Би било интересно да се запознаете с мнението на експертите по синтез. Това е важен въпрос за здравето.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Мога да потвърдя проблема. Някои партиди създават повече проблеми на белите дробове, отколкото други.

Единственото изключение досега: Имам добър източник за алфа-фп, който изобщо не прави проблеми. Предполагам, че първоначално идва от RC магазин, който го продаваше преди неотдавнашната забрана. Жалко, че другите пироси ми харесват повече :/

Веднъж ми попадна проба от пиро, която имаше дори видими примеси. Изпаряването му предизвика огромни проблеми в белите дробове.
Именно примесите причиняват проблемите, а не самите пироси.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Да, някои партиди убиват чрез някоиочевидно ние пилотираме тръбата.надолу за.няколко.дни, докато се излекуваһттр://..... хахаха да, точно така


Внимавайте много телефони, които се въртят наоколо isnaciallybam analouge но имам идеенкакъв изход може да сте пазарували в и аз вярвам, че те все още носят тогава оригинал (и таксуват ръка и крак за) .нека да си го признаем не всеки синхронизиране на нещата е звезда химик
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Наистина искам да получа повече информация за това. Използвах IV това, но това беше по времето, когато беше законно и никога не съм имал реални проблеми. Но пазарът сега, това изобщо не ме изненадва.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ето, момчета, имам за вас това 😘 ( това е връзка към PDF файл за изтегляне, който знам, че ще ви хареса)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Благодаря, много интересно.
Това се случва чрез нелегализиране и демонизиране на веществата. Това вреди на хората и ги убива.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Интересно е, че примесите се използват за групиране на партиди от вещества, след което се разплитат веригите на доставки. Друг аргумент за производителите е създаването на чист продукт. Ако не за да се погрижат за здравето на потребителите (което според мен трябва да е на първо място в списъка), то за да запазят собственото си спокойствие. Чистият продукт е по-труден за организиране с помощта на химическата криминалистика и следователно за проследяване.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Това е далеч отвъд възможностите ми дори да се опитам да предположа. Знам, че моят ацетон пожълтява в отговор на вода, но той е жълт и след като почистя с него практически всяко вещество. Ако го използвате като разтворител при депротониране ( направили сте го основен), може да се създаде изофорон, който е жълта течност
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Промивайки този алфа-пвп, жълтото избледняваше с всяко промиване. Така че предполагам, че е изчистил нещо.
Отиди да се получи е с някое вещество, да се изчистиш?... Въпреки че е практически чисто?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Според мен е по-вероятно замърсяване с пиролодин поради липса на измиване след анимация и непочистване на крайните кристали със студен ацетон поради загуба на добив
 
Top