Как да си направим паста за скорост от A-Oil (търся реален начин за приготвяне)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, приятели,

Търсех реално как да постъпя по тази тема.

Намерих една тема, но темата не беше истинска. Ако някой бъде така добър да напише добра стъпка по стъпка, ще бъде чудесно!

Искам да направя 5 кг паста Формиране на 1 литър масло. PH е 12,2. имам сярна киселина 96 процента и изопропанол 99 процента. Имам също така 2 кг. кофеин и креатин. Не се опитвайте да ме убеждавате да си нарежа нещата. Човекът не иска да плати повече от 600 евро за килограм, така че как, по дяволите, трябва да го направя без рязане. Аз имам нужда от пари, той има нужда от гадна скорост, това е сделката.

Ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарен!

Благодаря ти
Bordello
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
От 1 литър масло от най-високо качество ще получите макс. 2,6-2,8 кг паста и за това ще ви трябва метанол, по-добър от IPA.
За PH не ме интересува какво мислят хората и в какви градски легенди вярват, но PH12 означава, че в него има още вода (можете да го проверите във фризера), най-чистото и най-качественото масло има PH около 10 и то се увеличава, когато се смеси с разтворителя.
 
Last edited:

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Изглежда, че сте професионалист. Мога ли да ви помоля за стъпка по стъпка, която ще помогне на мен и на други много брато
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
IPA работи, но не е оптимален за постигане на най-висок добив. За 1 kg масло са ви необходими 5 kg чист метанол. Разбъркайте добре и добавете киселината на капки с киселинна пипета при непрекъснато разбъркване, за да не развалите някой амфетамин. Използвайте калибриран дигитален рН-метър (най-добре е Milwaukee) и достигнете Ph 6 за пастата. След достигане на Ph 6 използвайте големите листове филтърна хартия за сушене (много от тях). За частта за смесване/нарязване стрийте амфетамина на прах до възможно най-фина пудра, кофеина също. Използвайте машина за смесване на прах (не мога да ви помогна коя да използвате, защото не се занимавам с тази част от работата, но ще разберете, че не е трудно) . След стриването на прах и смесването обикновено използваме ръчна хидравлична преса REDATS + ръчно изработени стоманени форми за пресоване на праха във формата на тухли. След пресоването просто вакуумираме или поставяме в найлонов плик и продаваме.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви, братко! Така че за моето разбиране, ако искам да продавам мокра паста, трябва да оставя частта с филтърния лист извън ? И защо хората я поставят в хладилника? Какъв е добивът при този метод ?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Трябва да го изсушите и филтрирате, защото след като спрете да разбърквате, амфетаминът пада на дъното. Терминът ''скоростна паста'' обикновено се отнася за не напълно изсушен или чист продукт (има се предвид мокър продукт, нарязан/смесен продукт и т.н.) Хладилникът е за маслото А Някои хора поставят маслото във фризера, за да замразят водата освен маслото, което е странно, никога не съм го правил аз, просто го изсушавам със сушилен агент. Добивът зависи почти изцяло от качеството/чистотата на маслото А.
 
Top