Question Помогнете ми как да извлека паста от кокаинова основа до чист кокаин в реалния живот

anonymousvpn1

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Моля, някой да ми помогне и да ме научи как да усъвършенствам пастата на кокаинова основа, за да я превърна в чист кокаин, с видео и рецепта и т.н., а също така да ми изпрати снимки, видеоклипове, документи и разпечатки на снимки на рецептата за извличане
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Има истинска информативна статия за производството на кокс като цяло https://www.researchgate.net/publication/258111607_Illicit_Production_of_Cocaine

Ако не се доверявате на линкове, просто напишете в търсачката Illicit production of cocaine forensic science review и това трябва да е най-горният линк към сайта с pdf, който може да се изтегли. Доста информативна и интересна
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Малките трикове и тайни никога не се намират в интернет. Тези знания са от хора, които са се научили от работа... Повечето хора не споделят безплатно...
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Процесът със сигурност не изглежда лесен, след като прочетете за него. Очевидно той се извършва по няколко различни начина в различните държави.
 
Top