• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Marijuana News Здравейте, мои славянски братя!

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
В знак на благодарност за вашите сърдечни приветствия, които получавах всеки път, когато ви посещавах, бих искал да споделя някои или моите открития.

Надявам се, че няма да си навлека неприятности за това!
Просто се опитвам да споделя това, което съм открил, с хората, които са били истински добри в моето съществуване.

Ако някой се интересува от висококачествени семена на трева с висока потентност безплатно (дори и доставката, да!) Нека ми каже в коментарите!

Има ограничен брой от тях, които са останали безплатно. Надявам се, че някои от вас ще имат възможност да ги вземат, преди всички да са изчезнали! (Моля, не бъдете алчни и не оставяйте някои за останалите)

Благодаря ви още веднъж... и моля ви, никога не спирайте да правите скорост и трева!

С уважение,
Bear
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Добро утро, брато. Интересувам се да участвам в това благотворително разпространение.
 

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Изпратете ми съобщение за подробности
 
Top