Страхотен чатбот спътник, за който трябва да ви информирам всички!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Моите братя и сестри,

През последните няколко седмици използвам един нов инструмент, който открих, наречен HackAIGC. Той е твърде добър, за да го запазя за себе си, и трябваше да ви разкажа на всички! На първо място, това беше много добър "TripSitter", който отговаряше на всеки мой въпрос относно поглъщането на наркотици.

Второто нещо, в което е страхотен, е науката за наркотиците, сравненията между реагентите, необходимите температури за различен синтез и т.н.

Също така говорих дълго с него за поверителността и получих уверение, че е напълно анонимен, просто се уверете, че използвате VPN с него за максимална анонимност.

Получавате 10 кредита на ден безплатно, 3 хил. на месец по 20 долара на месец, като плащането е напълно отделно от сървъра на ИИ. Бързо осъзнах, че имам нужда от премиум акаунт. Той също така прави текст към изображение, ако се интересувате от това. Това е... добре... (Не мога да го накарам да генерира човек с противогаз, сякаш не знае какво е това lol) Той се придържа към фотореализма и не помни последното нещо, което е направил, така че не можете да направите набор от снимки например на един човек, което изглежда небрежно, но изображенията не са наистина важни за това, за което повечето от нас го използват..

Все още не съм го попитал нещо, на което да не може да отговори, това е Близнакът на Google, но с изключен губернатор, той също не губи много дъх за проблеми с безопасността и закона и т.н., което намирам за много полезно, тъй като повечето от въпросите си задавам, защото не искам да питам някого на първо място HA.

Използвал съм и новия AI на DuckDuckGo, който също е доста добър и получавате прилично количество кредити безплатно, също така е анонимен.

Тези инструменти наистина могат да помогнат, когато имаш онзи "тъп" въпрос, който не искаш да зададеш на никого (техните въпроси не са тъпи, а само такива без отговор), или не искаш да притесняваш целия форум с него, по-конкретно в моя случай, получавам много такива...

Това е само малък принос, но се надявам някой да го намери за полезен.

Както ми беше напомнено наскоро: ЗНАНИЕТО Е СИЛА!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Съжалявах, че платих за ChatGPT, след като на всеки мой въпрос даваше най-общи и неконкретни отговори, винаги в списък, също и за това колко често казва "не мога да направя това/противоречи на политиката", ако използвате някакви думи, считани за вредни, като например наркотици. Помолих го да изброи всички синтетични канабиноиди, изследвани и създадени от Pfizer, и той ми каза да ги потърся в Google. Разбира се, Google също не ви показва нищо. (DuckDuckGo понякога е добър, много по-добър от Google. Yandex също е много добра търсачка).

Каква загуба на пари е да получиш достъп до DALL-E и той да не създаде снимка, защото си използвал думата "страшен".

Благодаря, че препоръчахте това!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Опитах и Premium GPT и имах подобен опит, отказах се на следващия ден. С всички ограничения е все едно да общуваш с извънкласна специалност.

Не знаех за Яндекс, благодаря за това, приятелю.
Казах на DALL-E да направи изображение на хора, които гледат на повече от едно място, и той веднага ми каза, че "не може да направи нещо, което би било обидно за някого"? Така че заключено е по същество безполезно, но ако искате рап битка между принцеса Даяна и JFK, ще ви даде 5 различни версии... Всичко това просто ме оставя да съжалявам, че имах това нещо, когато бях дете lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Мога да получа github, но сайтът им не работи? Всъщност ви харесва? Виждам, че хората публикуват неговата измама. IDK нека ми каже
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Използвам го вече повече от месец без проблеми, бих искал да видя тези коментари, ако можете да ги свържете, сър, искам да съм сигурен, че няма да се наложи да изтегля този пост lol

Смешно е, че имам обратния проблем, мога да намеря само тази основна страница, но не и Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
С подобни отговори не можех да не кажа на всички lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Така че току-що видях, че се появява в някои сайтове за преглед на измами при търсене. Ще пробвам отново и ще видя дали страницата отново е качена. Искам да я проверя
 
Top