Администраторите на Empire Market са заловени

Empire Darkweb Market е активен от февруари 2018 г. до август 2020 г., като се превръща в една от най-големите платформи за всякакви незаконни дейности, включително продажба на наркотици и фалшиви стоки. Той запълни празнотата, оставена от Alphabay и Hansa, като бързо се превърна в значим играч в света на даркнета.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ако Тръмп спечели битката в САЩ за Белия дом - Пиратът, който беше осъден на невероятни години затвор
ще бъде на свобода

exitback2future
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Мексико :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
2,5 години преди бюста, това не е добре. От проучванията, които съм правил, (не са значителна част) федералните служби ще проучват даден пазар доста дълго време, често 1-2 години, преди да имат достатъчно, за да го разбият. Може би вътрешен човек?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Наистина трябва да мисля, че това има нещо общо с пазара, който използва биткойн. Нейното проследяване и технологията за деанонимизиране са на разположение
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Дисертацията, написана от Лорънс Норманд "БАЩАТА НА ДАРКНЕТНИЯ ПАЗАР"

Томас Пейви, на 38 години, от Флорида, и Рейхайм Хамилтън, на 28 години, от Вирджиния
Че те са били арестувани от федералните служби заради собствения си вътрешен информаторски сигнал и са били насочени от един от членовете на собствения си екип заради паричен спор за 75 милиона долара в криптовалута и други активи.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
О, човече! Това е лудост!!! Нямах представа!
 
Top