Question Лекарства, произведени от нулата

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на общността на BB,

Кои наркотици са лесни за синтезиране и сравнително евтини?

GHB и други неща
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
В органичната химия можете да превръщате всичко във всичко, но има един малък проблем... ефикасността на процесите и цената. Като пример можете да купите натриев бензоат и след това да превърнете това нещо в бензол с помощта на висока температура и NaOH. И така, имате бензол, какво да правите сега? Просто купете ацетон и направете генератор на хлор и направете хлорацетон, след това реагирайте на хлорацетон с бензол и ще получите P2P, а чрез редукционно аминиране можете да получите метамфетамин. Но иеалдът е много нисък - около 5-10 процента.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Не знам дали отговарям на въпроса ви, но се надявам да съм ви помогнал. Така че абсолютният въпрос е не, не можете да произвеждате евтини лекарства, но можете да ги направите от нулата, но това струва нещо
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Растителните екстракти са там, където е мястото. Растенията са страхотни в областта на химията. Можете да направите това, което каза той, но можете да извлечете ефедра сененсис или катус едулус и да го намалите. Това е много по-евтино и по-лесно. Растенията синтезират ефедрин и катар за вас
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Сафрол евгинол миристицин ефедрин кокаин дмт, хармалин, псилоцин буфотенинһттр://.....практически всяко лекарство е започнало като растителен екстракт
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Някой знае ли откъде мога да си купя сафрол? Не искам да правя синтез, искам само самото растение
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Сафролът всъщност не е растение. Той е органично съединение, което се среща в множество растения в различни количества. Точният метод, използван за извличане на сафрола, зависи от източника.

В САЩ дървото Сасафрас (Sassafras albidum) расте естествено приблизително от средата на Тексас до източното крайбрежие. За извличането на маслото от Sassafras от кората на корена се използва парна дестилация, а съдържанието на сафрол в маслото е около 75-85 %. Също така четох, че коренът на Сасафрас е източникът на вкуса на кореновата бира. Сега името "КОРЕННА бира" има много повече смисъл!

Много различни растения съдържат сафрол, включително индийско орехче и черен пипер, но не много от тях съдържат достатъчно количество, за да бъдат от значение. Източниците, които според мен се използват най-често, са:
  1. Канелата Cinnamomum Burmannii произхожда от Китай и добивът от нея е около 95% сафрол
  2. Ocotea odorifera произхожда от Бразилия и дава около 90 % сафрол
  3. Sassafras albidum произхожда от САЩ и дава около 85%
В зависимост от това какво се опитвате да постигнете, отглеждането на растенията и изстискването им за масло може да не е най-добрият начин. Това е много работа за нещо, което можете да си купите онлайн. Чувал съм хора да казват, че маслото от сасафрас се намира трудно, но там, където живея, то е лесно достъпно в магазините, включително в Walmart. Виждала съм го да се продава и в Amazon, Ebay и Etsy.

Не съм химик, имам проблеми с подслаждането на Kool-Aid, но съм виждал поне няколко начина да превърна новопридобитото масло от сасафрас в някакъв славен Safrole .

Методът, който ми се стори най-лесен, дойде от архивите на Hive. Техният подход беше да се почистят примесите от маслото от сасафрас, преди да се опитат да извлекат сафрола. След като маслото от Сасафрас се "измие", точният процес на извличане зависи от това кого питате, но основно поставяте маслото във фризер и след това отстранявате кристалите Сафрол, когато се появят.

Уилям Дампиер е написал целия процес за производство на MDMA от масло от сасафрас, като неговият подход е бил да дестилира маслото от сасафрас. Подробното описание е тук: Форуми>Технологии и анализ на синтеза>Амфетамини (фенилетиламини)>Пълноценно синтезиране на MDMA от масло от Сасафрас с Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Препрочитайки темата и текста си по-горе, мисля, че изразходвах куп време, опитвайки се да отговоря на въпрос, който никой не е задал. o_O
 
Top