Всякакви доставчици, които всъщност са законни, а не просто някакви измамници със съмнителен характер

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Искам амфетамин или известни прекурсори, а не дизайнерска дрога, която учените дори още не са тествали
или скорост, маскирана като добавка, както хапчетата за отслабване имат сибутрамин например, някой знае ли такава добавка?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Сключете сделка с ескроу за спокойствие и най-надеждните продавачи на форума е любезен и умен ✨🙏🏻🌹 когато ще получите своя амф не забравяйте да се наслаждавате на всеки момент 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравейте, винаги използвайте хостинг, за да защитите правата и интересите си. Въпреки че струва малко повече такса за обработка, си струва да се плати. Тя може да направи форума на ВВ по-гладък.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Здравейте, мога ли да ви обясня точно какво е това, нямам достатъчно опит, за да разбера сам, всяко нещо прави сигурността ми силна, ще го направя
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, можете ли да обясните малко как да направя това?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Защо просто не научите синтеза на P2NP и не го редуцирате сами, за да получите r-амфетамин.
Това изобщо не изглежда много трудноһттр://....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
в къщата ми ? за да мога да взривя къщата си ? ако ми покажеш рецептата, може би ще мога
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ако имах лаборатория, отдавна щях да правя метамфетамин, защото имам ефедрин (чист)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
26
Points
18
Изследват се химикали за научни изследвания, особено популярните. РЦ всъщност могат да бъдат по-безопасни и много от тях са, отколкото обикновените лекарства
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Точно това си мислех и аз, кралица
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Вие сте прави
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ако отидете на пазара и намерите желаното лекарство, погледнете оценките. Казахте амфетамин, значи сте в Европа и там има амфетамин в няколко форми, предлаган от няколко продавачи. Няма измама. Дори не можете да бъдете измамени, освен ако не опитате. Мога лично да одобря 10 продавачи в САЩ
 
Top