Looking for a vendor Търси се доставчик на 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Изглежда, че предишната ми тема не е имала успех, така че ето ни отново. Искам да купя 3CMC или 3MMC, поръчки в насипно състояние, доставка до ЕС.

Отвратен съм от измамниците, така че ако имате някакво намерение, моля любезно и нежно да f.cuk off. Измамени тук вече твърде много пъти, ескроу начин или не начин.

И така, ето, че започваме, чакам за pm, интересувам се най-вече от качеството, така че ако имате това, което е необходимо, можем да стигнем до споразумение. Необходим е образец от вашия продукт. Пробите ще бъдат платени ( аз не съм евтин задник, който търси безплатни неща).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
Направи си сам брат след това 1 кг u получите максимум 600 € не 3k € или повече
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Ако само беше толкова просто... Ако някой има химик под наем, можем да измислим нещо :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Къде се нуждаете от него ?
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Бих искал да чуя и от добър доставчик на 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Имате ли телефонен номер или нещо, с което мога да се свържа с вас
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Очевидно късметът ми не е невероятен, все още търся, искам ТОП качество на нещата 3CMC (3MMC също е вариант, но втори), няма да се притеснявам от по-ниско качество. На някои полски пичове, които ми изпратиха съобщения, братя, моля, използвайте google translate или нещо подобно, нямам представа какво казахте на полски, нито пък google translate, нека използваме един и същ език, ако искаме да стигнем до един и същ резултат (пари), благодаря.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
39
Points
18
Deals
53
Намирам за вас моя приятел, не се притеснявайте
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
3mmc u не се открива в Полша неговата първа.
3cmc много лаборатория в полша прави мръсна гадост или някога прави стъкло, но не е същото високо като е от неделя, когато е законно. Ако искаш да го направиш сам, просто
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Продължавате да питате за доставчици за 3cmc и 3mmc , но също така оставяте много отзиви тук за 3cmc, и то много добри отзиви... нещо, което не се вписва правилно в историята ви, брато😂😂
 
Top