Синтез на 1 D LSD?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Може ли някой да даде разбивка на това как се произвежда 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Какъв е ацилът 1N на този (1P, 1A, 1CP) знам. Обикновено N ацилирането трябва да се извърши върху прекурсора (има вероятност ацилирането да е последна стъпка), така че можете да направите всички видове от един и същ LSD, в зависимост от това какъв ацилхлорид е под ръка. Пропионилът е популярен и лесен за закупуване.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Чудя се какъв би бил ефектът, ако веригата е дълга и в момента имам едно извратено откровение, което няма да изплюя тук, но миристоилхлорид се прави лесно.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Анандамидът, ендогенният трансмитер, е амид на арахидоновата киселина.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
макар че идеята има известна стабилност в идеята си, първо ще се появят няколко проблема, първият от които е, че действителното създаване на молекулата ще бъде много дълъг и неефективен процес, стерилни пречки и всичко останало, вторият момент ще бъде, че след като се добави определено количество въглеводороди на опашката на амида, молекулата ще стане твърде неполярна и няма да може да дифундира през кръвно-мозъчната бариера, мисля, че след около 4-тия или 5-тия въглерод, така че 1h-lsd, тогава става непсихоактивна
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Иска ми се всеки да може да отговаря така. вие ли сте професор? (Доста често наричам хората експерти, но професоре, вие получихте рядък комплимент). Честно казано, никога не съм се замислял, че цялата молекулярна сглобка е, за да премине през ВВВ, знаейки, че това е пролекарство, можех да се обзаложа, че се хидролизира, за да го направи. Арахидоновата киселина си върви по собствения път и LSD няма да се гмуркам в тази вечна увлекателна физиология, така ми вървят разсъжденията и ще чета. Биоконюгатите са готини по свой начин, така че не е срамно това, което написах, знаейки, че дозата се увеличава, тъй като ацилът е по-голям. Арахидоновата киселина ми е разочарование и се надявам поне една колба да е оцеляла при масовото унищожаване на химическата ми колекция (ценна, защото "принудих" ДЕА да ми ги върне, но родителите ми я унищожиха). Ще имам 50 г, ако имам късмет, че имам старо увлечение по тази мазнина, на която дори не мога да нарисувам структурата (сега ме е срам, тъй като се представям за биохимик). Синтетикът в мен знае, че няма да го приложа на практика и да, изглежда като много работа. Благодаря ви, че хвърлихте светлина върху това и за стимула за търсене на повече. С най-добри пожелания!
 
Top